Johnny Depp’in Evi

Johnny Depp’in evi ile ilgili tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz. Büyüleyici oyunculuğu ve stil sahibi duruşuyla her daim kendisinden söz ettiren Johnny Depp yaşadığı malikanelerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Karayip Korsanları filmi ile kariyerini zirveye taşımış olan yetenekli oyuncu evlerinde tercih ettiği dekorasyon tarzıyla da ne kadar renkli ve sıra dışı bir kişiliği olduğunu gözler önüne seriyor. İşte ünlü oyuncu Jonny Depp’in evi!

Bir Sanat Eseri, Johnny Depp’in Evi

Bu denli yoğun bir çalışma temposu ve şapka çıkarılacak performanslardan sonra ünlü oyuncunun evinde en üst seviyede konfor istemesine şaşırmamak lazım. Johnny Depp’in evi günün yorgunluğunu atmak için bahçesinde bir tuzlu su havuzu, spa alanı ve güneşlenme terası olan, konfor ve lüks dolu bir alan.

Devasa büyüklükteki 5 malikane

Tamı tamına 5 adet malikaneye sahip olan yıldız oyuncu bu mülkleri birleştirerek geniş bir yaşam alanı yaratıyor. Ana evin büyüklüğü yaklaşık 700 molarak biliniyor. İlk bakışta gotik tarzın hüküm sürdüğü söylenebilen evler adeta bir kaleyi andırıyor. Bu durum hayranlarını hiç de şaşırtmıyor. Çünkü bu yaşam alanı tam da Jack Sparrow’un yaşayabileceği bir yer olarak görülüyor. 8 adet birbirinden etkileyici şekilde dekore edilmiş yatak odası ve 10 adet lüks banyosu ile eşsiz bir kullanım sunuyor.

Bu evde sanat karnavalı var!

Ünlü sanatçıların tablolarıyla donatılan duvarlar saatlerce izlenebilir! Soyut sanat eserleri, cesur baskılar ve koyu renkli perdeler, dekorasyona damgasını vuruyor. Malikanelerden biri Doğu Kolombiya Binası olarak biliniyor ve 4 taraflı bir saat kulesi içeriyor. Beyaz neon harflerle Los Angeles’in siluetini barındırıyor. Malikanede hiçbir şey eksik değil. Mütevazilikten oldukça uzak olan cömert dekoru antika aynalar ve altın süslemelerle yapılıyor.

Benzer Haber  Cameron Diaz 'ın Manhattan Dairesi

Ünlü mimarların tasarımı

Johnny Depp’in evi, her yönden gün ışığı alabilme özelliği ile ferah ve iç açıcı odalara sahip. Ünlü ve ödüllü mimarlarca tasarlanan odalar, yüksek kapı ve pencerelerle dış alanlara açılıyor. Yıldız oyuncunun mutfağı ise başlı başına bir restorana yemek yapacak kadar büyük.

Odalardan bazıları diğer odalardan oldukça farklı bir dizayn içeriyor. Bir odada Viktorya tarzı, gotik bir hava eserken hemen yanındaki odada daha modern bir iç mimari örneği görülüyor. Jonny Depp, bazı duvarlarını tuval olarak kullanıp, sanat eserlerine çeviriyor.

Johnny Depp’in evi 1995 yılında 1.8 milyon dolar karşılığında satın alınsa da şu anda toplam değerinin yaklaşık 12 milyon dolara ulaştığı tahmin ediliyor.

Yorum Yazın