Julia Roberts’ın Evi

Julia Roberts’ın Evi büyüleyici görünüyor. Güzel oyunu gayrimenkul yatırımlarına önem veriyor. Amerikalı aktris Julia Roberts, ev satın almayı ve satın aldığı evleri yenileyerek onlardan kar etmeyi kesinlikle biliyor! Güzel oyuncu, Malibu’da satın aldığı çiftlik evini adeta baştan yarattı. Bugünkü değerinin oldukça altında bir maliyetle satın aldığı eve, aradaki farkın büyük bir bölümünü geri yatırarak yepyeni bir ev tasarlamayı başardı.

Göz Alıcı Çiftlik Evi Kiralık!

Ayda 10.000 dolar ödemeyi yapabilecek durumda olanlar bu muhteşem California çiftlik evini kiralayabilir. İçerisinde 3 büyük yatak odası ve 1620 metrekarelik banyo ile kiralanan ev, dingin ve sakin iç dekorasyonu ile gerçek bir huzur vadediyor. Point Dume sahiline yakın olan çiftlik evinin, deniz ya da okyanus manzarası bulunmuyor. Buna rağmen çiftlik evi, sahibesi Julia Roberts tarafından tasarlanan pek çok gizli saklı yaşam alanını barındırıyor.

Beyaz iç duvar badanaları, eve aydınlık veren ve bahçedeki yeşillikleri bütünüyle eve dahil eden geniş pencereleri, çiftlik evinin havadar atmosferini yaratıyor. Julia, evi satın aldıktan sonra yalnızca iç dekorasyonunu yenilemekle kalmayıp, bahçede de geniş çaplı bir çevre düzenlemesi gerçekleştirdi. Yemyeşil ama kuraklığa karşı dayanıklı bitkilerle baştan sona yarattığı bu huzur dolu bahçe, evin genel dokusuna muhteşem bir dokunuş kazandırıyor.

Modern ve Zarif Banyo, Mutfak Dekorasyonu

Geniş çiftlik evinde, akşam yemeklerini zevkle hazırlamak için tasarlanmış birbirinden samimi ve şık detaylar yer alıyor. Mutfağın ortasına konumlandırılmış ada biçimli tezgah, yemeği hazırlama aşamasında ortama genel bir hakimiyet ve geniş bir çalışma alanı sağlıyor. Geniş hacimli ve gazlı fırınlı ocak, mutfaktaki diğer metalik görünümlü parçalarla uyum gösteriyor. Evin genel olarak yer döşemelerinde kullanılan açık renkli parkeler, mutfakta da devamlılığını sürdürüyor.

Benzer Haber  Ankara'ya Yakın Gezilecek Yerler Listesi

Güzel oyuncunun, Malibu’daki bu özel çiftlik evinin dışında, 2003 yılında satın aldığı ve okyanus kıyısında bulunan iki farklı evi daha var. Aktris, 2015 yılında caddenin karşısında, iki farklı ev daha satın alarak emlak portföyüne yeni mülkler eklemeye devam etti. Ünlü aktrisin bu konuda hızlı hareket ederek isabetli yatırımlar yaptığı biliniyor. Akıllıca ve değerli gayrimenkul yatırımları yapan Roberts’ı Instagram’da takip ederek satın aldığı yeni mülkleri görebilirsiniz.

Yorum Yazın