katyperry

Katy Perry’nin Evi!

source site Katy Perry’nin evi Los Angeles, California’da bulunuyor. 4 yatak odası, 6 banyodan oluşan Katy Perry’nin evi tam 7.416 metrekare alan üzerinde yer alıyor ve fiyatı  9.450.000 dolar değerinde. 15 milyon dolar ile satışa sunulan ev satış gerçekleşmeyince süperstar Katy Perry, 9.450.000 dolar ile evi satın aldı. Katy Perry’nin Runyon Kanyonu’nun zirvesine yakın 2.33 dönümlük alanda yer alan evi tercih etmesinin sebebi köpekleri oldu. Büyük bir alan üzerinde yer alan mülk, sanatçının köpeklerini gezdirebilmesi için çok uygun bir alan.

go to site katyperryninevi

Katy Perry’nin Evi Detayları

classima.rainyforest.xyz/wp-content/2021-01-17/857.php Mülk tam olarak bir güvenlik evi. Güvenlik sistemlerinin ön planda tutulduğu bu ev, bir limuzin uzunluğunda garaja, iki adet konut evine ve bir fitness binasına sahip. Ayrıca evin tüm çevresi ışıklar ile aydınlatılmış.

katyperryninevi

Vergi kayıtları ana rezidansın üç yatak odası ve 3,884 metre karelik üç banyodan oluştuğunu gösteriyor. Evin birçok yerinde Fas esintileri, ahşap masalar ile birleştirilmiş. Chanel logolu gömme yastıklar, tığ işi bir afgan, bir ahşap ağaç taban üzerine beyaz ve kırmızı dolgulu mantarların üçlüsüne oturan ince beyaz mermerden hazırlanmış sekiz kişilik yemek masası evi tamamlıyor.

katyperryninevi

Katy Perry’nin Evinin Odaları

Katy Perry’nin evi parke zeminlere sahip ana yaşam alanlarına, pencereyle çevrili bir güneşlenme sundurmasına ve yüksek tavanlı, iki katlı bir ev yüksekliğinde oturma ve yemek odasına, anıtsal taş şömine ve çok sayıda Fransız kapı içeren, konfor öncelik olacak şekilde dekore edilmiş oturma ve yemek odasına sahiptir.

katyperryninevi

Göz alıcı geometrik zemine sahip oturma ve yemek odaları mutfağa birkaç adım mesafede bulunuyor.Büyüleyici, celeb tarzı ana süit, ikinci katın tamamını kaplıyor ve büyük bir oyma taş şöminenin hakim olduğu bir oturma odasını içinde bulunduruyor. Kadife perdelere karşı hassas soluk mavi duvarlara sahip dairesel bir yatak odası da burada yer alıyor. Roma tarzı banyoda çıplak ahşap kirişlere sahip gökyüzü ışıklı tavandan oluşuyor. Tuvalette ise depolama alanları arasında bir şömine mevcut.

Benzer Haber  Avcılar’da Yaşamak İçin 10 Neden

katyperryninevi

Ev, şömine ve minderli ankastre banket oturma grubu, açık havada yer alan pizza fırını, yüzme havuzu, İtalyan loca taşından yapılmış, ağaçlarla korunmuş ve palmiye ağaçlarıyla çevrili, plaza büyüklüğünde bir terasa açılmaktadır.

katyperryninevi

Yorum Yazın