Keira Knightley’in Evi

Keira Knightley’in evi hayran kitlesi tarafından merak edilen bir konudur. Karayip Korsanları, Star Wars filmleri, Keira Knightley’nin yıldızının parlamasını sağlayan, bizim de kendisini en çok hatırladığımız filmleridir. Adından oldukça söz ettiren filmlerde rol alan Keira Knightley, imrenilen güzelliğiyle birçok kişinin kalbinde taht kurmuştur.  Yetenekli ve güzel Keira Knightley, şimdi sahip olduğu büyüleyici eviyle dikkatleri çekiyor. Evindeki sade ve zarif dokunuşlar adeta Elizabeth Swann zarafetini eve yansıtıyor.

Devasa bir yaşam alanı

Yoğun çalışma hayatının dışında, evine geldiğinde zarif, göz doldurmayan, kalabalıktan uzak bir ev istediğini belirtiyor Keira Knightley. Bu nedenle tam 3.820 metrekare büyüklüğünde bir ev satın almış sanatçı. Ev, iki kattan oluşuyor. Üç yatak odası ve iki banyosu mevcut. Sıcak görünüm sağlayan ahşap evin her yerinde kullanılmış. Merdivenler, kitaplıklar, masalar… Bunlar da evin değerinin artmasında oldukça etkili.  Ahşabın sağladığı estetik ve samimi görünüm diğer odalarda da kendini gösteriyor.

Evin ana yatak odası 19. Yüzyıl kraliyet ailesinin evini yansıtıyor.  Romantik bir hava barındırması için  evde çiçekli duvar kağıtları kullanılmış. Japoın stili sürgülü kapılar ise eve spiritüel bir görünüm katmış.

Ferah odalar, ferah yaşam alanı

Evde, 23 metre yükseliğinde tavan kullanılarak ferah bir alan sağlanmış.  Bu ferah yaşam alanı büyük pencereler ile eve her zaman güneş ışığı girmesi için desteklenmiş. Bu sayede güzel oyuncu, evine adım attığı anda rahatladığını dile getiriyor. Evdeki aydınlık görünümün bozulmaması için genel olarak duvarlarda beyaz renk tercih edilmiş. Bu beyaz renk duvarlar güneş ışığını iki kat fazla yansıtarak, aydınlık ve rahatlatıcı bir yaşam alanı oluşturuyor.

Keira Knightley’in Göz Kamaştırıcı Evi

Geniş ve ferah mutfak bir restoran mutfağı gibi donanımlı tasarlanmış. Spot aydınlatmalarla, mutfakta yer alan ahşap dolaplar aydınlatılmış. İç bölümlere açılan mutfak dolapları geniş ve pratik bir kullanım sağlıyor. Keira Knightley’in evinde kendisi için birçalışma odası  da bulunuyor. Çalışma odası da oldukça aydınlık ve evin tümü gibi ahşap dokulardan oluşuyor.

Benzer Haber  Türkiye’nin En Güzel Yeraltı Şehirleri

Yatak odasında ise, yatağının sağ ve sol yanları kütüphane olarak tasarlanmış.  Tüm bunların haricinde evde profesyonel spa salonu bulunuyor.  Göz kamaştıran banyolar, eşsiz bir yaşam alanı oluşturmuş. Evin değerinin milyon dolar değerinde olduğu söylense de güzel oyuncudan evinin değeri hakkında bir açıklama gelmiyor.

Yorum Yazın