kendall-jenner

Kendall Jenner’ın Evi!

disttupsimpmenhots.gq inexiner.ml Kendall Jenner’ın evi Beverly Hills’de yer alıyor. Supermodel 8.55 milyon dolarlık bir emlak satın aldı. 6,625 metrekarelik İspanyol tarzı ev, Christina Aguilera ve DJ Khaled gibi yıldızların yaşadığı, kendi güvenliği ile çevrili bir topluluk olan Mulholland Estates’te yer almaktadır.

kendalljennerinevi

Kendall Jenner’ın evinin detayları

righlestmametniave.tk Gizlilik özelliği ile ön planda olan Kendall Jenner’ın evinde, beş yatak odası, altı hamam, bir çeşme, sinema, yüzme havuzu, spa, ateş çukuru, bir tenis kortu ve bir oyun alanı (Jenner’ın yeğenleri ve yeğenleri için kullanışlı olacak) bulunmakta.

kendalljennerinevi

Jenner mülkü satın almadan önce, ev bir zamanlar Charlie Sheen ve eski karısı Brooke Mueller ve Detroit Piston’un sahibi Tom Gores’a aitti.

Kendall Jenner’ın evi odaları ve dekorasyonu

21 yaşındaki supermodel, Beverly Hills’te 8,55 milyon dolarlık, beş yatak odalı, altı banyolu bir mal satın aldı.

Jenner’ın ana yatak odası

yatakodasi

6,625 metrekarelik ev, 1991 yılında inşa edilmiştir ve her zamanki Kardashian-Jenner aile buluşmalarına ev sahipliği yapmak için harika büyük bir mutfak ve büyük, rahat yaşam alanlarına sahiptir. Dışarıda, bir havuz, ateş çukuru ve tenis kortu vardır. Mükemmel bir yer olan bir sinema salonu da vardır. Evin ön tarafı yeşilliklerle çevrilidir ve bir kapının ardında gizlenmiştir. Bu sayede Kendall evdeyken birçok mahremiyetin tadını çıkarabilir.

kendalljennerinevi

Bu Jenner’in ilk emlak alım satımı değildir. Haziran ayında model, 1,6 milyon dolarlık başlangıç ​​evini Westwood, California’da satın aldı. Ayrıca John Krasinski ve Emily Blunt’ın Batı Hollywood’unu 2016 yılında 6,5 ​​milyon dolara satın aldı ve bu yaz o evi 6,85 dolar olarak sattı. Kendall neredeyse küçük kız kardeşleri gibi sürekli ev alıp satıyor.

Benzer Haber  Acun Ilıcalı'nın Evleri

Kendall Jenner’ın mutfağı

kendalljennerinmutfagi

Evin her odasında mevcut olan beyaz rengin zarifliği mutfakta da yer alıyor.

yemekodasi

Yemek odası da aynı şekilde kahverengi ve beyaz tonlarında dekore edilmiş. Jenner, konuklarını ağırlayabileceği çeşitli odalara, ayrıca bir sinema salonu, ofis ve mermer kaplı bir mutfağa sahiptir. Konuklar eve girmeden önce,  bir çeşme, ağaçlar ve ön kapıya açılan ahşap kapılar tarafından karşılanacaklar.

kendalljennerinevi

Kendall Jenner’ın evinde supermodelin deri kaplı dinlenme odası çatı katındaki verandaya açılıyor.

kendalljennerinevi

Yorum Yazın