Khloe ve Kourtney Kardashian Kardeşlerin Evi

Khloe ve Kourtney Kardashian kardeşlerin evi gören herkesi büyülüyor! Hollywood’un en ünlü simalarından olan Khloe ve Kourtney Kardashian kardeşler; son zamanlarda aynı TV şovunu, aynı mahalleyi ve aynı dekoratörü paylaşıyor.

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Calabasas evleri olarak anılan bölgede, iki kardeşin çok farklı olan dekorasyon zevklerini görebilirsiniz. Amerika’nın en ünlü ailesinin üyeleri iseniz ve gerçek hayatta TV şovlarında ve magazin programlarında 7 gün 24 saat göz önündeyseniz, herkesin sizi izleyemeyeceği bir yere ihtiyacınız var demektir.

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Khloe ve Kourtney Kardashian Kardeşlerin Evi Martyn Lawrence Bullard İmzalı

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Kourtney, California’nın Calabasas bölgesinde yer alan özel bir mahallede birkaç yıl önce Toskana stilinde 1100 metrekare büyüklüğünde bir ev satın aldı. Bundan tam bir ay sonra da Khloe, Justin Bieber’dan benzer büyüklükte bir Akdeniz Revival evi satın aldı. Kylie Jenner da bu iki kardeşe eşlik ederek kendine aynı yerden bir konut aldı.

Khloe-ve-Kourtney-KardashianKhloe-ve-Kourtney-Kardashian

Kim Kardashian ve Kris Jenner ise ailenin izinden giderek sadece birkaç kilometre ötede yaşamaya karar verdi. Böylesine sıkı sıkıya bağlı olan bir ailede Kourtney ve Khloe’nin aynı estetik hassasiyetlere sahip olması belki de şaşırtıcı olmayabilir. Martyn Lawrence Bullard, Kourtney ve Khloe Kardashian’ın evi konusunda başvurduğu ünlü mimarlardan biri. İki kardeşi ve aileyi yakından tanıyan mimar, zevkler ve beğeniler konusunda yanılmayacağından emin.

Banyoda Toprak Tonlarının Asilliği…

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Khloe’nin mekanı göz alıcı ve tarzına uygun bir yapıya sahip. Gizliliğe önem veren detaylar ve oryantalist-modern dekorasyon özellikleri taşıyan ev, aynı zamanda biraz romantizm katılarak Akdeniz köklerine geri dönen bir mimariyi yansıtıyor.

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Kourtney için ise mimari odak noktası üç çocuğu. Mason, Reign ve Penelope için sofitstike ve aile dostu bir mekan tasarlayan ünlü mimar, çocukların konforuna sahip olan detaylara da yer vermiş.

Benzer Haber  Matt Damon’ın Evi

Khloe Oryantal Dokuları, Kourtney İse Modern Dekorasyon Öğelerini Tercih Ediyor

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Bullard Khloe’nin evini Fas, Türk ve Orta Doğu mimarisinin izlerini taşıyan dokularla süslemiş. Büyük bir levanten ayna ve çadırlı oturma odası oryantal efektleri gözler önüne sermek için yeterli. Asma terasa açılan salonda bulunan hamak, Pasifik rüzgarlarına karşı yavaşça sallanıyor.

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Geleneksel Fas tarzı yerine daha çağdaş ve modern dokunuşta bir oryantalizm Khloe’nin tercihi olmuş. Khloe’nin canlı ruhunu evde yansıtan en iyi yer ise iki odanın birleşiminden oluşan yatak odası. Renk ve üslup açısından özenle seçilen detaylar, çılgın Kardashian üyesinin kişiliği ile örtüşüyor.

Khloe-ve-Kourtney-Kardashian

Kourtney ise evinde egzotik obje ve eşyalar yerine modern dokunuşlara sahip mobilyalara yöneldiğini belirtiyor. Çocukları için neon ışıklar ve renkli karyolalar tercih eden Kourtney, onların beğenisinin kendisi için oldukça belirleyici olduğunu söylüyor. Khloe ise yatak odasında renkli peluş kumaşlarla lüks bir esinti yakaladığını itiraf ediyor. İki kız kardeş de ünlü mimarın seçimlerinden oldukça memnun kalmışa benziyor.

 

 

 

Yorum Yazın