kimkardashiankaynewest

Kim Kardashian ve Kanye West Evlerini Sattı

get link exewulrid.ml Kim Kardashian ve europeschool.com.ua/profiles/girofiguf/costa-este-canada.php Kanye West evlerini, Bel-Air’ de 2013 yılında 9 milyon dolar karşılığında satın aldıktan sonra 17,8 milyon dolara sattılar.

socamchildherde.cf İki yıldız, Bel-Air Estate’ i  beş yıl önce ödediklerinin neredeyse iki katı fiyatına sattılar.

quocatosubshats.gq 10 bin metrekarelik evden oluşan 1 dönümlük bu mülkün, 2013 yılında 9 milyon dolar karşılığında satın alındıktan sonra 17.8 milyon dolar karşılığında satın alındığını iddia etti.

kimkardashianevi

Mülkün yeni sahibi

17,8 milyon dolar, Bel-Air bölgesindeki en pahalı satış oldu. Evin yeni sahibi Silikon Vadisi merkezli, Marina Acton adlı Ukraynalı bir isadamı. Evin yeni sahibi, Marina Acton Yardım Fonu’nun kurucusu, müzik alanında bir kariyer peşinde ve Los Angeles’a taşınıyor. Marina Acton yaratıcısı, ilham verici özelliğini bu evde bulduğunu söyledi.

kimkardashianinevi

Üstelik Kim Kardashian ve Kanye West’ in evinin yanında 10.000 metrekarelik bir ev daha vardı.

Evini dört yıl önce satın aldıktan sonra 37 yaşındaki Kim ve 40 yaşındaki Kanye, açık veranda, çatı veranda ve havuz alanlarına yapılan geniş çaplı değişiklikler nedeniyle, kendi beğenisine göre özelleştirmek için 2 milyon dolar daha harcadı.

Yıllar süren tadilat çalışmalarından sonra, ikili 2016 yılının Mart ayında ülkenin en iyi bölgelerinden birinde bu mülkte ikamet etmeye başladı. Evde, sekiz yatak odası ve on adet banyo mevcut.

kimkardashianinevi

Ünlü çiftin son olarak Bel-Air Estate’ e 20 mil uzaklıktaki Hidden Hills malikanesine taşındığı söyleniyor. 16 bin metrekarelik mülk, tadilatlar ile baştan sonra yenilenmişti.

Benzer Haber  Ünlü Basketçi LeBron James’in Evi

Ayrıca evde, iki katlı bir oyun odası, müzik stüdyosu ve Dolby surround ses ile tam boyutlu bir film tiyatrosu da mevcut.Kim Kardashian ve Kanye West evinde tüm bunlar haricinde büyük bir spor salonu, basketbol sahası, kuaför salonu ve bir masaj odası ile eksiksiz bir spa salonu da var.

Kim Kardashian ve Kayne West evinin dekorasyonu

Çift, malikanelerinde açık renk tonları ve şık aksesuarlar kullanmış. Bu göz alıcı mülkün odalarının dekorasyonundan bazıları;

kimkardashiankaynewestevi

Evin görüntüsü tek kelime ile muazzam.

Evin dekorasyonunda ufak detaylar büyük fark yaratmış.

Genel olarak beyaz renk evin her yerinde dekorasyonun ana rengi olarak göze çarpıyor.

Modern ve minimalist tarzda dekore edilen ev göz kamaştırıyor. Los Angeles’ ın nefes kesen manzaralarını görebileceğiniz geniş bir avlusu ve büyük otomatik pencereleri var.

Yemek pişirmek bu mutfakta daha da keyifli!

 kimkardashian-mutfak-

Aydınlık bir havanın hakim olduğu bu mutfak yemek pişirmek için mükemmel.

Lüks yemek odası

yemekodasi

Beyaz rengin hakim olduğu yemek odası göz kamaştırıyor.

Büyüleyici Yatak Odası

kimkardashian-yatakodasi

Yatak odası aydınlık ve geniş bir şekilde tasarlanmış.

Kim Kardashian ve Kanye West’ in evinde iki adet SPA var!

spa

Havuzun içeriden görüntüsü nefes kesiyor.

Kim ve Kanye’ nin rüya evinin kendine ait bağı

bag-kimkardashian

Çift kendi üzümlerini bu bağda yetiştiriyor.

Yorum Yazın