kitharington

Kit Harington ve Muhteşem Evi

Kit Harington (Jon Snow), Game of Thrones’ta rol arkadaşı olduktan sonra aşk yaşamaya başladığı kız arkadaşı Rose Leslie ile taşınmak üzere 1,75 milyon sterline (7 milyon 800 bin lira) ev satın aldı.

kit-harington

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington, sevgilisi Rose Leslie ile ilişkisini bir adım ileri taşıyarak, birlikte yaşayacakları bir ev satın aldı. Çiftin yeni oturacakları evin 1,75 milyon sterlin (7 milyon 800 bin lira) olduğu öğrenildi.

Kit Harington ve Rose Leslie’nin Evi

15’inci yüzyıldan kalma ve İngiltere’nin doğusunda bulunan evin büyük bir bahçesi ve yüzme havuzu bulunuyor.

Kit-Harington-

Suffolk bölgesindeki yedi yatak odalı evin tenis kortu ve kroket alanı da var.

kitharington

İngiliz çiftin komşularının, yeni taşınacak Game of Thrones ikilisi için heyecanlı oldukları dile getirildi.  31 yaşındaki Kit Harington ve Rose Leslie  çifti yedi yıl önce Game of Thrones setinde tanıştı. Dizinin ikinci sezonundan itibaren dördüncü sezonuna kadar oynayan ve Ygritte karakterini canlandıran Leslie ile Harington, dizide de iki sevgiliydi.

kitharington

Ygritte’in “Hiçbir şey bilmiyorsun Jon Snow” (You know nothing Jon Snow) repliği, dizinin unutulmaz sözleri arasında yerini aldı. Kit Harington, sevgilisi Leslie ile yaşamaktan çok mutlu olduğunu dile getiriyor.

Kit-Harington

İngiltere doğusunda bulunan bu evin çevresinde birçok ünlü isim oturuyor. Çiftin komşuları ünlüler ile birlikte yaşamaktan mutluluk duyduklarını çünkü onların her zaman saygılı olduklarını dile getiriyor.

kitharingtoninevi

kitharington
‘Kış geliyor’ sözünden ilham alan Kit ve Rose, geleneksel mobilyalarla süslenmiş etkileyici şömine ile soğuk aylarda ısınabilirler. Ayrıca ahşap ahır, tenis kortu, kroket çim evin büyük arazisinde yer alıyor.
Misafirleri için 10 kişilik yemek odası da evin detaylarından.
Kit-Harington

Yorum Yazın