kris-jennerin-evi

Kris Jenner’ın Evi 10 Milyon Değerinde

Kris Jenner’ın evi 10 milyon değerinde! Kris Jenner ve Kim Kardashian yakında birbirlerine komşu olmaya hazırlanıyor. Kim Kardashian West ve Kanye West’in Hidden Hills’deki eski aile evine oldukça yakın olan müstakil ev için Kris Jenner, 10 milyon dolarlık bir bütçeyi gözden çıkarmış.

Modern ve minimal çizgiler göze çarpıyor

krisjennerinevi

Ferah ve geniş salon koyu kahve parke zemin ve yine aynı tonlarda aksesuar ve kanepe takımı ile uyumlu bir görüntü sergiliyor. Modern objelerle döşenmiş olan salonun minimal havası ilk bakışta görenleri büyülüyor. Salonun sol tarafında odalara çıkan bir merdiven bulunurken sağ taraf ise camla kaplı olup havuzun olduğu bölüme doğru açılıyor. Salonun cam pencereleri doğal ışık akışını da mükemmel bir şekilde vurguluyor.

Birkin koleksiyonuna özel gömme dolaplar mevcut

Oturma odasında yer alan gömme dolaplar ilk bakışta dikkat çekiyor. Taş kaplı verandaya açılan cam duvarın hemen yanında bir şömine bulunuyor. Mutfak alanı doğal mermer tezgah ve beyaz dolaplarla sade ve minimal bir hava yansıtıyor. Lüks mutfak cihazları ile döşeli olan ortamda arka bahçeye bakan cam duvar kahvaltı masasını aydınlatıyor. İki büyük şarap dolabının yer aldığı yemek odası ise şık detayları ile büyük aile yemekleri için ideal bir kullanım sunuyor.

krisjennerinevi

Yaklaşık 900 metrekare büyüklüğündeki evde yemyeşil ağaçlar, kocaman çim bir bahçe ve yürüyüş yolu bulunuyor. 1.5 dönümlük arazide konumlanan gösterişli evde ayrıca büyük bir açık yüzme havuzu, geniş bir SPA, açık barbekü alanı ve devasa bahçe planı dikkat çekiyor.

krisjennerinevi

Zemin katta bulunan ana yatak odasında özel bir şömine yer alıyor ve oda geniş cam duvarlarla arka verandaya doğru açılıyor. Yatak odasında ayrıca geniş bir giyinme odası da mevcut. Odanın gömme dolaplarını özel olarak dizayn ettiren Jenner’ın Birkin çanta koleksiyonuna uygun raflar bile yaptırdığı belirtiliyor.

Benzer Haber  Türkiye'de Yaşamak İçin En İyi 10 Şehir

krisjennerinevi

10 kişilik SPA göz kamaştırıcı

krisjennerinevi

Ana banyo ise buhar duşu, lüks ayaklı küvet, makyaj masası ve bahçeye bakan cam duvarı ile göz kamaştırıyor. Yemyeşil ağaç manzarasına karşı duş alma keyfi sunan banyo, gri mermerlerle sade ve şık bir görünüm sunuyor.

krisjennerinevi

6 yataklı ve 7 banyolu ev her türlü lükse cevap verecek şekilde dizayn edilmiş. 873 metrekare genişliğindeki saray yavrusu görünümlü ev, 5180 metrekarelik bir alana yayılıyor. 62 yaşındaki Kris Jenner, geniş ailesine yetecek büyüklükte evler satın alarak emlak portfolyosunu büyütmeye devam ediyor.

krisjennerinevi

Üst katta balkonlu yatak odaları, geniş bir ev sineması ve ıslak bar gibi lüks detaylar yer alıyor. Kris Jenner’ın evi stil sahibi ve çağdaş dekorasyon ögelerini bir arada barındırıyor. 10 kişi kapasiteli olan özel SPA küveti ise Jenner’ın geniş ailesi için her türlü konforu sağlıyor.

krisjennerinevi

krisjennerinevi

Yorum Yazın