Mal Varlığına El Konulan Adnan Oktar ve Kediciklerin Evleri

Mal varlığına el konulan Adnan Oktar ve kediciklerin evleri hepinizi şaşırtacak. Adnan Oktar’ın mal varlığı arasında boğaza nazır saray yavrusu bir ev, ormanlık arazi ve bakın daha neler neler var. Adnan Oktar’ın evleri saymakla bitmiyor.

Adnan Oktar ve Evleri

Adnan Oktar Cartier saat takıp, Armani, Ferre, Lacoste, Beymen ve Vakko’dan giyiniyor. Grand Cherokee ve Mercedes otomobillere binen Adnan Oktar’ın Kandilli’de 180 derece Boğaz manzaralı 30 dönüm orman arazisine kurulmuş bir saray yavrusu evi var.

adnan-oktar

Kediciklerin sık sık havuz pozları ile gündeme gelen Kandilli’deki saray yavrusu ev pahalı mobilyalar ve çifte yüzme havuzları ile dikkat çekiyor. Altın varaklı mobilyalarla döşeli olan evde Adnan Oktar’ın oturduğu koltuk bile farklı.

adnan-oktar

Adnan Oktar İnanılmaz Güvenlik Önlemleri Almış

Adnan Oktar’ın gözaltına alındığı bu eve 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor. Yol boyunca uzanan ağaçların ve tellerin üzerinde 50’ye yakın güvenlik kamerası var. Ev bunların dışında bekçi köpekleri ile de korumaya alınmış.

Yolda, 250 metre arayla, 4 ayrı demir kapı bulunuyor. Bu özel yol geçilince, 100 metrelik delikli parke döşeli bir başka yol başlıyor. Yolun sonunda Adnan Oktar’ın iki katlı evine ulaşılıyor. Arnavutköy, Bebek ve Kuruçeşme’yi gören evin dışı, koyu renk camla kaplı. Kapısı çelikten. Osmanlı tarzındaki kapının üzerinde, Arapça yazılar var.

Adnan Oktar Boğaz Manzaralı 30 Dönüm Orman Arazisinde Oturuyor

adnanoktar

Çengelköy’de 180 derece boğaz manzaralı 30 dönüm orman arazisine kurulmuş bir evde oturuyor. Adnan Hoca’nın 30 dönümlük ormanlık arazi üzerine kurulu evine ulaşabilmek için, 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor.

Benzer Haber  Türkiye’nin En Güzel Yeraltı Şehirleri

Çelik Kapı ve Arapça Yazıları

adnanoktar

Adnan Oktar evini antikalar ile döşemiş. İçi, heykel cenneti. Koltuk ve yemek takımları altın varakla kaplanmış. Yerler mermer ve ahşap.

adnanoktar

Klimalı evde, çok sayıda uydu anteni dikkat çekiyor. Evin dışı, içerdeki bilgisayarlı, televizyonlu güvenlik sistemiyle gözetleniyor.

adnanoktar

Adnan Oktar Silivri’de de Bir Eve Sahip

adnanoktar

Oktar, yaz ayları için Silivri’deki evini tercih ediyor.

adnanoktar

Adnan Hoca’nın Silivri Fenerköy’deki Pembeköşk adlı çiftliği 40 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. Çiftliğe, üzeri işlemeli ahşap bir kapıdan giriliyor. Yazlıkta ayrıca çifte yüzme havuzu ve göleti bulunuyor.

40 dönümlük dev çiftlikte birisi büyük 2 yapay göl, atların koşturulduğu bir alan, yüzme havuzu, heykeller, fıskiyeler, büyüklü küçüklü çardaklar, padişah tahtlarını andıran işlemeli koltuklar ve sera yer alıyor.

adnan-oktar

Yorum Yazın