Megan Fox ve Brian Austin Green Evini Sattı

Megan Fox ve Brian Austin Green evini 2.6 Milyon dolara sattı. Ev Los Angeles’ın Toluca Gölü semtinde yer alıyor. Megan Fox ve Brian Austin Green evini dört yıl önce 3.34 milyon dolara satın almıştı.

ev

1963′ te inşa edilen bu ev,  Bing Crosby’nin evi olduğu için tarihi değeri var.

2008 yılında tek katlı modern çiftlik evi yeniden düzenlenmiş, en üst seviye kaplamalar ve cihazlar yerleştirilmişti.

Yaşam ve mutfak alanları boyunca muhteşem ahşap kiriş katedral tavanıyla geniş açık bir tasarıma sahiptir.

Megan Fox ve Brian Austin Green’ in bahçeye açılan banyosu

banyo

Bahçede yer alan bu banyo, ayaklı küvet ve ayrı duşa sahip. Evde bu banyo ile birlikte 6 adet banyo var.

Megan Fox Giysi Odası

giysiodasi

Megan Fox ve Brian Austin Green evinin en önemli bölümü giysi odası. Evde çiftin ikisi içinde ayrı giysi odaları bulunuyor ve çift evdeki en önemli eşyanın gardropları olduğunu söylüyor.

Evin geneli kuvars zemin ile kaplıdır. Megan Fox ve Brian Austin Green çifti, evlerinde yemek,oturma odası gibi bölümlerin dışında kendilerine ofis alanı da yapmışlardı.

Mutfak paslanmaz çelik ile donatılmıştı. Tezgahlarda muhteşem Avustralya graniti kullanılmıştı. Çok sayıdaki pencere ve bahçeye açılan iki taraftaki Fransız kapıları sayesinde ev, bol miktarda güneş ışığı alıyordu. Elektrikli bir çatı penceresi de ek parlaklık sağlıyordu.

Megan Fox ve Brian Austin Green’ in bilardo odaları

bilardomasasi

Havuz kenarındaki bu odayı çift, dinlenmek için de kullanıyordu.

koltuk-oda

Kitap okumayı seven Megan Fox ve Brian Austin Green oturma odalarında büyük bir kitaplığa yer vermişlerdi. Bu odayı yaşam alanı, ofis olarak iki şekilde de kullanıyorlardı.

Ev ana bina hariç ikinci katında 600 metrelik çatı katına sahiptir. Çift, 2004’te bir araya geldi ve Haziran 2010’da Maui, Hawaii’ de özel bir törenle evlendi.

Benzer Haber  Rüyada Ev Görmek

mutfak

Evde genel olarak sade eşyalar ve koyu renkler kullanılmış.  Mutfağın camları da banyoda olduğu gibi bahçeye açılıyor.

havuz

Evde, meşe ve zeytin ağaçlarının bulunduğu büyük bir arka bahçe, yüzme havuzu ve jakuzi, 563 metrekarelik bir havuz daha bulunuyor. İkinci katta bulunan çatı katı ile birlikte evde toplam 4 yatak odası ve 6 banyo bulunmakta.

Yorum Yazın