Meleklerin Aşkı dizisi nerede çekiliyor?

Bu sene yaz dizileri güçlü bir başlangıç yaptı. Show TV’nin çok sevilen dizilerinden Meleklerin Aşkı her perşembe akşamı 20.00’de izleyiciler ile buluşuyor. Eğlenceli bir aşk hikayesini ekranlara taşıyan dizinin konusunu, oyuncu kadrosunu ve nerede çekildiğini sizler için araştırdık. Peki, Meleklerin Aşkı dizisi nerede çekiliyor?

Meleklerin Aşkı Oyuncu Kadrosu

İstanbullu Gelin dizisinden tanıdığımız Berkay Hardal, dizinin başrolünü Gülper Özdemir ve Oya Başar ile paylaşıyor. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Meleklerin Aşkı dizisinin senaryosu ve yönetmenliği ise Ersoy Güler’e ait. Ayrıca dizi ekibinde; Oygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

Meleklerin Aşkı Dizisi Konusu

meleklerin-aski-dizisi-nerede-cekiliyor

Yağmur (Berkay Hardal) daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir genç adam… Melek (Gülper Özdemir) ise inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir genç kız. Bu iki kalbi birleştirecek olan kişi ise Melek’in annesi Rukiye’den (Oya Başar) başkası değil. Büyük kızı ve damadına kızıp huzurevine yerleşen ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için türlü planlar yapar. Ama kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştırır. Çünkü Yağmur; huzurevine adeta bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur. Rukiye’nin huzurevinden ayrılmasıyla Çekilmez ailesinin de başkahramanı olan Yağmur, Melek’in eniştesi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme hayallerine karşı savaşı kazanabilecek miydi? Yağmur ve Melek çevresinde dönen onca entrikaya rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.

Benzer Haber  Acun Ilıcalı'nın Evleri

Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor?

meleklerin-aski-dizisi-nerede-cekiliyor

Meleklerin Aşkı dizisi İstanbul’un pek çok farklı semtinde çekiliyor. Romantik komedi türündeki dizinin büyük bölümü Tuzla, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Kağıthane ve Silivri gibi semtlerde çekiliyor.

Meleklerin Aşkı dizisinin Tuzla’daki huzurevi sahneleri Chatto Residence otelde çekiliyor. Tuzla Marina’ya 1 kilometrelik mesafede bulunan otel, çevresindeki satılık daire ve kiralık daire ilanlarını da olumlu yönde etkiliyor.

Dizideki Çiftlik Sahneleri

Dizinin çiftlik sahneleri için kesin bir bilgi olmasa da Çatalca ve Silivri’de çekildiği düşünülüyor.

Yorum Yazın