mesut-ozil-alacati-cesme

Mesut Özil Alaçatı’da villa aldı!

Mesut Özil Alaçatı‘da villa aldı. Arsenal’in yıldız futbolcusu Mesut Özil, bu yaz Çeşme’de parlayacak. Alaçatı’da lüks bir villa inşa ettiren Özil, 10 milyon lirayı gözden çıkardı.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre, Arsenal’in yıldız futbolcusu Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe’nin memleketini sevdi. İzmirli güzelle geçtiğimiz yaz Çeşme’de tatil yapan Özil, Alaçatı’da lüks bir villa yaptırmak için kolları sıvadı.

Mesut Özil Alaçatı‘da villa aldı.

Haftalık 350 bin sterlini cebine koyup (yaklaşık 2 milyon 190 bin lira) adını dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasına yazdıran Mesut Özil, Gülşe’yle bu yaz tatil yapacağı aşk yuvası için kesenin ağzını açtı. Alaçatı merkezdeki Değirmen Dağı mevkiinde geçtiğimiz aylarda dört villalık arazi satın alan 29 yaşındaki futbolcu, hemen ardından süper lüks villanın inşası için de talimat verdi.

çeşme alaçatı ile ilgili görsel sonucu

Ünlü futbolcunun Alaçatı’daki lüks villası için 10 milyon TL’yi gözden çıkardığı öğrenildi. Özil, işlemlerin hızlı ilerlemesi için de iddiaya göre tapuyu ağabeyi Mutlu Özil’in üstüne yaptırdı.

Geçtiğimiz hafta Premier Lig’in tatile girmesiyle soluğu İzmir’de alan Özil, villanın inşaatını yakından takip etti. Arsenal’in başarılı futbolcusu, inşaatı bu yaz tamamlanacak olan villasını ise aşkının zevkine göre dekore edecek. Birkaç ay içinde villalarına yerleşmeyi planlayan gözde çift, bu yaz da Çeşme’nin yıldızlarından olacak. İkili, imrendiren aşklarıyla da Alaçatı’ya da damga vuracak.

çeşme alaçatı ile ilgili görsel sonucu

Mesut Özil’in İngiltere’deki 35 milyon euro değerindeki (yaklaşık 192 milyon lira) malikanesi de oldukça ihtişamlı. Bir yandan aşkına İzmir’i gezdiren güzel oyuncu bir yandan da ünlü futbolcuyla lüks villalarının inşasını takip ediyor.

İkilinin 10 milyon liralık villası tamamlandığında Çeşme Alaçatı’nın en lüks evi olacak. Öyle ki civardaki evlerin fiyatı 1-2 milyon TL arasında değişiyor.

Benzer Haber  Keira Knightley’in Evi

Yorum Yazın