mesut-ozil

Mesut Özil Alaçatı’da Villa Yaptırıyor

Amine Gülşe ile yaşadığı aşkla gündemde olan ünlü futbolcu Mesut Özil Alaçatı’da villa yaptırıyor. Özil’in bu amaçlan 10 milyon euroyu gözden çıkardığı iddia ediliyor.

Mesut Özil Alaçatı’da Villa İçin Servet Ödeyecek!

İngiltere’nin Arsenal takımında oynayan 29 yaşındaki furbolcu Mesut Özil de Çeşme’ye yerleşen ünlüler kervanına katılıyor.

Geçtiğimiz yıl Amine Gülşe ile Çeşme’de tatil yapan Özil, çok beğenmiş olacak ki bölgeye yüklü miktarda yatırım yapmaya karar verdi.

Bu amaçla Alaçatı Değirmendağı mevkiinde geniş bir arsa alan ünlü futbolcu, bu arsaya ultra lüks bir villa inşa ettiriyor.

İddiaya göre Özil bu villa için 10 milyon euro, yani yaklaşık 52 milyon TL’yi gözden çıkardı.

mesut-ozil

Çeşme’nin En Lüks Villası Olacak

Mesut Özil’in ultra lüks villası şuan hala yapım aşamasında. Villanın bu yaz sonunda biteceği ve ünlü futbolcunun önümüzdeki seneden itibaren tatillerini sık sık Çeşme’de geçireceği söyleniyor.

Özil’in villasının tamamlandığında bölgenin en lüks villası olacağı konuşuluyor.

mesut-ozil

Mesut Özil Gayrimenkule Yatırım Yapıyor

Özil İngiltere’de de 35 milyon euroluk ultra lüks bir villa da oturuyor. Ünlü futbolcunun yine İngiltere’de 10 milyon pounda aldığı bir de malikanesi mevcut. Ailesi Zonguldaklı olan Özil, doğup büyüdüğü Almanya’nın milli takım formasını giyiyor.

Arsenal’de forma giyen gurbetçi oyuncu Mesut Özil’in Londra’daki malikanesi de görenleri büyülüyor.

Mesut Özil’in 35 milyon Euro (yaklaşık 141 milyon TL) değerindeki malikanesinde tam sekiz yatak odası, bir yüzme havuzu, güzellik salonu ve bir de sinema salonu var.

Benzer Haber  Natalie Portman’ın Evi

Lüks Bilardo Salonu

mesutozil

Ev Bembeyaz ve Zarif Bir Şekilde Dekore Edilmiş

mesutozil

Gösterişli Sinema Salonu

mesutozil

Malikanenin duvarlarındaki tablolar dikkati en çok çeken dekor oldu

mesutozil

Evde kullanılan birçok eşyanın Türkiye’den getirildiğini ifade eden Özil’in evinin duvarları dikkat çekti. 35 milyon Euro değerindeki malikanenin duvarlarında Osmanları eserleri sergileniyor.

8 yatak odası, 1 yüzme havuzu, güzellik salonu ve 1 sinemanın yer aldığı malikanenin salonunda Osmanlı eserleri ve Sultan III. Selim’in tablosu yer alıyor.

mesutozil

Mesut Özil 46 milyon TL’ye Londra’dan Bir Ev Daha Almıştı

Ünlü Futbolcu Mesut Özil’in Londra’dan 46 milyon TL’ye aldığı 3 katlı, 6 yatak odalı, sinema salonlu ev, kırmızı tuğlalı mimarisiyle dikkat çekiyor.

Yorum Yazın