Miley Cyrus’un Evi

Miley Cyrus’un evi gören herkesi büyülüyor! Genç yaşında şöhrete kavuşan Miley Cyrus, Tennessee’de 5.8 milyon dolarlık muhteşem bir evde yaşıyor. Miley Cyrus’un evi 33 dönümlük bir arazi içerisinde yer alıyor. Evin bahçesinde bir havuz ve bir de mini golf sahası bulunuyor. Rustik tarzda döşenen evde 6 yatak odası, sundurma ekranlı bir güneş odası ve tüm araziyi gören geniş bir teras var. Daha önce Malibu’da ve Hidden Hills’de at çifliği alan şarkıcı, doğduğu şehirde bu evi alarak köklerine dönmek istiyor. Hayranları heyecanla yeni şarkılarını beklerken, sanatçının bu ilham verici evde harika besteler yapacağı kulislerde konuşuluyor.

Miley Cyrus’un evi ve country rüzgarları

 

Miley Cyrus’un evi country ve rustik tarzıyla öne çıkıyor. Sade ve pastel renklerin hakim olduğu iç dekorasyonun yer zemininde ve tavanda ahşap parke kullanılmış. Ortamı daha sıcak bir hale getirmek için tavanlara yerleştirilmiş ahşap kolonlar dikkat çekiyor. Bej rengin ahşapla mükemmel uyumunun yakalandığı iç mekanda, büyük pencereler doğanın nimetlerinden maksimumda yararlanmak için tasarlanmış. Antika tuğlalarla süslenmiş şömine ortama sıcaklık katarken, kitaplıklar ve sade oturma grubuyla uyumlu eskitme dolaplar evin enerjisini yukarı taşıyor. Havuza bakan ve her tarafı camla kaplı kış bahçesinde bulunan salıncak ise eve hareket katıyor.

Yatak odasında sadelik ön planda

Yüksek ve geniş yatakların yer aldığı yatak odaları da evin geri kalanında olduğu gibi sade tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Oturma odalarının aksine yatak odalarının zeminini duvardan duvara halı kaplıyor. Pastel renklerin tercih edildiği yatak odaları, vizon rengi duvarlar ve ahşap mobilyalarla kombinlendiğinde, alışılageldik dekorasyon fikirlerinden farklılaşıyor.

Özel tüylü yatak örtülerinin kullanıldığı odalarda, aksesuar olarak abajur ve aynalar tercih edilmiş. 2 adet büyük yatak odasında şömine ve oturma grupları bulunuyor. Antika ahşap malzemeden tasarlanmış makyaj masalarının ve bolca duvar aksesuarının kullanıldığı misafir yatak odalarında ise; çift kapaklı küçük gardıroplar mevcut.

Benzer Haber  Bir Litre Gözyaşı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Mutfak ve banyolarda vintage rüzgarı

Evin dekorasyonunda en ince detaylarına kadar özenle tasarlanmış geniş bir mutfak yer alıyor. Büyük dolapların kullanıldığı mutfak dekorasyonunda geri dönüşümlü tuğladan yapılmış şömine ön plana çıkıyor. Oturma odasına ahşap kirişlerden yapılmış kapıyla bağlanan mutfakta, oturma odasının mutfak ile kesiştiği alanda uzun bir masa yer alıyor.

Kalabalık misafirlerini bu alanda ağırlamayı tercih eden sanatçı, mutfak için canlı renkleri seçmiş. Miley Cyrus’un evi, 4 büyük ve 2 tane de küçük banyoya sahip. Banyolardaki vintage tarzı küvetler doğa manzarasıyla birleşince eve adeta spa esintisi ekleniyor.

Yorum Yazın