Miley Cyrus’un Evi

Miley Cyrus’un evi Malibu’da yer alıyor ve tam olarak 2.5 milyon dolar değerinde. 1958’de inşa edilen 1.384 metrekarelik ev, Ramirez Kanyonu’nun okyanus kenarına yerleştirilmiş 2.06 dönümlük bir arazi üzerinde yer alıyor. Dört yatak odası ve üç banyolu olan Miley Cyrus’un evinde ısıtmalı taş zeminler, özel akordeon cam kapılar, granit tezgahlı bir mutfak, elektrikli araba şarj istasyonu, açık jakuzi ve kameriye ile donatılmış iki araba garajı var. Araziye bakan özel bir balkona sahip ana süit de evde mevcut.

mileycyrusunevi

Evin dışını saran geniş bahçe, bir adet çardak ve veranda alanına sahip. Yine evin dışında bulunan garaj yalnızca iki arabalık kapasitesi ile evin mütevazı havasını korumaya devam ediyor. Dış mekanda bulunan ve villaya ait en lüks ayrıntı sayılabilecek jakuzi ise tropikal bitkilerin arasında bir bahçe ayrıntısı olarak yerini alıyor.

mileycyrusunevi

Geçen yıl Cyrus, 4 milyon dolar karşılığında Gizli Tepeler’de bir at çiftliği satın aldı. Ailesi evlerini Toluca Gölü’nde 5 milyon dolara sattı. Miley Cyrus, Malibu’da okyanus kenarındaki Ramirez Canyon mahallesinde iki katlı bir ev satın aldı.

Yeni evinde dört yatak odası, üç banyo, yüksek tavanlı oturma ve yemek odası, ısıtmalı zeminler ve özel yapım cam kapılar bulunuyor. Bahçesinde bir kameriye, bir jakuzi ve bir elektrikli şarj istasyonu bulunan iki araba garajı var. Ebeveyn yatak odasında küçük bir orman manzarasına bakan özel bir balkon var. Miley Cyrus’un evinden Paradise Cove plajının sadece kısa bir yürüyüş ile ulaşabiliyorsunuz.

Miley Cyrus’un Ayakkabı Odası

mileycyrusundolabi

Cyrus, evinin dekorasyonunda kendi karakterini yansıtmış. Kendisi gibi canlı ve güzel tasarlamış evini.

Bu muhteşem evi Cyrus, nişanlısı Liam Hemsworth ile birlikte aldı. Malibu’daki okyanus kıyısı villa modern şıklığı mütevazı çizgiler ile birleştiren mimarisi ile göz kamaştırıyor.

Benzer Haber  Muhteşem Evlere Sahip Ünlüler

İşte çılgın şarkıcı Miley Cyrus’un evi!

Cyrus’un iki dönümlük arazi üzerinde inşa edilmiş olan mülkü fiyatının uçukluğuna karşılık doğallığı ve sadeliği ön plana çıkarılmış mimarisi ile dikkat çekiyor. 1958’de gerçekleştirilen ilk inşasından beri birçok kez yenilenen iki katlı mütevazı villa, yaklaşık 130 metrekare içerisinde dört yatak odası, üç büyük, bir küçük tuvalet, mutfak ve yüksek tavanlı bir oturma odasına sahip.

Miley-Cyrusun-evi

mileycyrusunevi

Miley Cyrus’un Zarif Oturma Odası

mileycyrusunevi

mileycyrusunevi

mileycyrusunevi

mileycyrusunevi

mileycyrusunevi

mileycyrusunevi

Yorum Yazın