Tommy_Hilfiger

Modacı Tommy Hilfiger ’ın Evi Tam Bir Sanat Müzesi!

Ünlü modacı Tommy Hilfiger ve karısı Dee, şu sıralar Miami Golden Beach’te bulunan sanat eseri niteliğindeki evleriyle oldukça gündemde. Ünlü modacının estetik anlayışını her köşesine yansıttığı evinde, rengarenk ve ilginç detaylara rastlamak mümkün.

Genel olarak 60’lar ve 70’lerin renkli çizgilerini taşıyan bu 1300 metrekarelik pop-art malikânede yedi oda ve sekiz banyo bulunuyor. Bunun yanı sıra havuz, asansör ve garajın da yer aldığı gösterişli malikanede, plaja doğrudan erişim bulunan bir bağlantı noktası da yer alıyor. İşte detayları ile Tommy Hilfiger ’ın evi…

tommyhilfiger

Sanatsal Bir Yaşam Alanı

Eğlenceli görünüme sahip bu devasa malikanenin içerisinde, benzer konseptlerde olsa da birbirinden oldukça farklı, ilgi çekici detaylar da mevcut. Ayrıca farklı yıllarda yaşamış, birbirinden başarılı tasarımcılar tarafından yaratılan eserler de evin en dikkat çekici özelliklerinden. Tamamen sanatsal ve enerjik bir yaşam alanı yaratmak istediklerini belirten çift, bu sebeple yıllarca biriktirdikleri pop-art sanat çalışmalarını bu şekilde değerlendirmekten mutlu olduklarını söylüyor.

tommyhilfiger

Devasa Bir Pop-Art Sanat Galerisi

Dikkatlice incelendiğinde, Tommy Hilfiger ’ın evi içerisinde yer alan her bir duvarın aslında bir pop-art sanat eseri olduğunu görmek mümkün. Bu bakımdan köşkün ne kadar büyük olduğu göz önüne alındığında, çoğu kişi aslında Tommy Hilfiger’ın malikanesinin dev bir pop-art sanat eseri olduğunu söylüyor.

tommyhilfiger

Dekorasyonda Marka  Renkleri Kullanılmış

Sanat galerisini andırması dışında, sahile açılan bağlantısı sayesinde plaj evi olarak da nitelendirilebilecek malikanedeki renkler Hilfiger markasını yansıtıyor. Buna göre mutlaka evin her bölümünde kırmızı, mavi ve beyaz panellere rastlamak mümkün. Markaya saygı niteliğinde olan bu mimari dokunuş, Tommy Hilfiger ve eşinin evin tasarımında ne kadar detaylı düşündüğünü gösteriyor. Bu ana renklerin yanı sıra, birçok farklı rengin varlığı evin her odasında farklı bir enerji yansıtıyor.

Benzer Haber  Bir Google Masalı Googleplex

tommyhilfiger

tommyhilfiger

Genç Görünüme Sahip Malikane

Evin tasarımının şaşırtıcı ve ilham verici olmasını isteyen çift, eskiden her bölümünde ahşap detayların olduğu malikaneyi, beyaz duvarlar ve cam paneller ile donatarak daha genç bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Grafik konseptinin yaratılabilmesi için yerlere döşenen siyah mermerlerin üzerindeki beyaz çizgiler, modern detaylar oluşturuyor.

tommyhilfiger

 İnce Detaylar

tommyhilfiger

Evin tasarımı planlanırken aile toplantılarının da burada yapılabileceği düşünülerek odalarda canlı renklerin ve eğlenceli objelerin kullanılmasına da dikkat edilmiş. Bunun yanı sıra, kırmızı beyaz şekerleme çizgilerinden oluşan aksesuarlar, parıltılı metalik eşyalar, disko topları, geniş ve ferah L koltuk gibi detaylar da marka sahibinin zevklerini fazlasıyla yansıtıyor.

Yorum Yazın