unlulerinevleri

Muhteşem Evlere Sahip Ünlüler

Ünlülerin nasıl evlerde, ne tür mülklerde yaşadığı; bu evlerin kaç odalı, kaç banyolu ya da bahçeli olup olmadığı genellikle tüm insanların merak ettiği bir konudur. İşte muhteşem evlere sahip ünlüler ;

Rihanna’nın Beverly Hills’teki Malikanesi

rihanna

Rihanna’nın Beverly Hills’teki bu evi, modernliği ve aynı zamanda sadeliği ile görenleri hayrete düşürüyor. İki katlı bu evin geniş bir bahçesi ve bir havuzu var. Rihanna’nın evinde tam 10 adet banyo bulunuyor.

Rihanna`nın Beverly Hills`deki evi sadeliğiyle görenleri şaşırtıyor. Gündelik hayatında özellikle Chanel`e olan düşkünlüğü nedeniyle lüks tüketime yatkın olan şarkıcının evi bir o kadar mütevazı.

Evde olduğunda rahat ve huzurlu hissetmeyi sevdiğini söyleyen Riri, evin genelinde modern eşyalar ve geniş koltuklar kullanmış. Banyo ve mutfakta fazla aksesuara yer vermeyen Barbadoslu şarkıcı, sahnedeki gösterişini bu evle beraber dengeliyor.

Lady Gaga’nın Malibu’daki Evi

ladygaga

Lady Gaga’nın Malibu’da bulunan 24 milyon dolarlık evinde 5 oda, 12 banyo bulunuyor. Ayrıca evinde sinema salonu ve spor salonunun yanı sıra bir de şarap mahzeni var. Sade ve şık şekilde dizayn edilen ev de bowling salonu da bulunuyor. Ünlü yıldızın bu malikane için 24 milyon dolar ödediğine inanılıyor.  Malikane yaklaşık 10 bin 270 metrekarelik bir arazi üzerinde kurulmuş.

John Travolta’nın Göz Alıcı Villası

johntravolta

Uçmayı çok seven John Travolta, evini de bu hobisine göre dizayn ederek bir mimari harikası yaratıyor. Evin en dikkat çeken özelliği arka bahçesinde bir uçak pisti bulunuyor olması. Bu ev Florida’da yer alıyor. Aynı zamanda malikanede 16 araçlık bir otopark da bulunuyor.

Benzer Haber  Aile Arasında Filmi Nerede Çekildi?

Justin Timberlake ve Jessica Biel’in Malikanesi

justinTimberlake

Yaklaşık 30 milyon liralık bu ev New York’ta yer alıyor. Evin toplam 7 odası ve tamamını çevreleyen bir balkonu var. Ahşap ve mermer ağırlıklı bir dizayna sahip olan evin geneli tamamen uyum içinde.

 Evin, 7 odası, mutfak ve yemek odası, 3 metreye yakın tavanları, doğalgazla çalışan şöminesi ve yerden tavana pencereleri bulunuyor.

Beyonce ve Jay-Z’nin Malikanesi

jay-z-beyonce

Aylık kirası 400 bin dolar olan bu malikane Malibu’da bulunuyor. Evde 10 yatak odası ve 14 banyo yer alıyor. 7.5 metre uzunluğundaki bir havuz da evin 25 bin metrekare genişliğindeki bahçesine eşlik ediyor. Evde güzellik, masaj, fitness ve sinema salonları, 10 araçlık bir garaj, havuz ve şelalenin yanı sıra basketbol ve Tenis sahaları bulunduğu belirtildi.

 

Yorum Yazın