Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan beğeniyle izlenen Muhteşem İkili dizisi, aksiyon sahneleri ve oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Güçlü bir senaryoya sahip olan dizinin hayranları, her bölümünü heyecanla bekliyor. Dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı da hayranları tarafından merak edilen bir diğer konu… Peki, Muhteşem İkili dizisi nerede çekiliyor? İşte Muhteşem İkili dizisinin çekim yerleri, oyunucu kadrosu ve dizi hakkındaki detaylar:

Muhteşem İkili Dizisinin Konusu

Nefes kesen bir macerayı anlatan dizinin konusunun detayları şu şekilde: Organize Şube komiseri ve herkesin soyadı ile hitap ettiği, MKC olarak tanınan Mert Barca ile Mert Kerim Can, bir uyuşturucu operasyonu nedeniyle birlikte mücadeleye atılırlar. Operasyonda bir araya gelen, uzun zamandır birbirinden uzak duran bu iki adamın ortak bir düşmanı olur.  Birbirleriyle olan problemlerini bir kenara bırakarak, ortak düşmanlarına karşı beraber savaşmaya başlarlar. Düşmanları çok kuvvetli olsa da birbirlerine tahammül etmeleri çok daha güç olacaktır. Barca, kaybettiği karısının yasını tutar., MKC ise hala büyük bir aşkla bağlı olduğu eski karısını bir türlü aklından çıkaramaz. Özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken diğer yandan da düşmanlarını alt etmek için Barca ve MKC,  birlikte çalışırlar.

Muhteşem İkili Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizisinin oyuncuları ise; İbrahim Çelikkol’un üstlendiği Mert Barca, Kerem Bürsin’in ise Mert Kerim Can adlı komiseri canlandırdığı dizide, Öykü Karayel, Engin Şenkan ve Zafer Algöz gibi güçlü isimler de yer alıyor. Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizinin yönetmeni ise M.Çağatay Tosun oluyor. Kuvvetli senaryo ise Başar Başaran ve Emre Özdur Uygulayıcı’nın ortak kaleminden çıkıyor.

Muhteşem İkili Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin heyecan dolu sahneleri Tuzla’da geçiyor. MKC ve Barca’nın uyuşturucu operasyonu için çekilen sahneler nedeniyle İstanbul’un Tuzla ilçesindeki tersaneler kullanıldı. Şile Plajı, Sarıyer, Çamlıca Tepesi de dizinin set olarak kullanıldığı yerler arasında yer almakta. Dizinin ses getiren heyecan sahnelerinde, İstanbul’da tespit edilen harabe evler de set olarak belirlenen mekanlardan bazıları. Dizi, güçlü kadrosu ve senaryosu ile kısa sürede iyi bir reyting yakaladı. Muhteşem İkili dizisinin yeni bölümleri her perşembe saat 20.00’de izleyicileri ile buluşuyor.

Benzer Haber  Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yorum Yazın