Naomi Watts’ın Evi

İngiliz oyuncu Naomi Watts’ın evi de kendisi gibi muhteşem görünüyor. Naomi Watts bir çatı katını aile evine dönüştürmek için özel bir tasarım şirketi ile anlaştı. Watts, eşi, oyuncu Liev Schreiber ve iki oğlu, sekiz yaşındaki Alexander ve yedi yaşındaki Samuel ile paylaştığı dairesinin giriş salonu oldukça kullanışlı bir hale getirmiş.

Evdeki en sevdiği şey sorulduğunda, Watts kızardı. “Bu kulağa çılgınca gelecek,” diye itiraf ediyor, “ama geceleri yatağa uzanıp düşünüyorum, bütün bu yıllardan sonra New York’ta inanamayacağım, sonunda kilerim var!”

Oyuncu evi için yaptığı açıklamada “bir evin en pratik konforunda en büyük neşeyi bulmak.” diyor.

On beş yıl önce, İngiliz doğumlu, Avustralyalı  Watts’ın kariyeri çiçek açmaya başlayınca ve New York’ta bir duruş arayışındayken, bir daire satın aldı. “Onu sevdiğim için değil, baskı yüzünden!” diye anlatıyor. “Bu kadar çabuk yükseleceğime dair fikrim yoktu. Evi, biraz bohem ve süper yetenekli bir dekoratöre gösterdim. O içeri girdi ve dedi ki, “Bu korkunç. Ruhsuz. Karakter yok. Bu bir işadamının dairesi. ”Ezildim. Ama haklıydı. ”

Watts burayı hızla sattı. “Biliyorsun, elimde tutmalıydım” diye bağırıyor. “Şimdi ödeme yaptığımın iki katı değerinde.” Los Angeles’a yerleşti ve kariyerinde Mulholland Çıkmazı’ndan, King Kong’a kadar  birçok filmde oynadı. Halka filminde en iyi kadın oyuncu ödülü aldı. Birdman için Oscar ödülüne kadar yaklaştı. “Ama sonra New York’la tanıştım,” diyor ve “her şey değişti.” diyor.

Liev Schreiber ve Naomi Watts’ın Satışa Çıkardığı Evleri

Naomi Watts ve Liev Schreiber, New York Hamptons’ta bulunan evlerini 5.8 milyon liraya satışa çıkardı.

Sinemanın ünlü çifti Naomi Watts ve Liev Schreiber, 2007 yılında 4.3 milyon dolara satın aldığı bu havuzlu sayfiye evi için 5.85 milyon dolar istedi.

Benzer Haber  Jamie Dornan'ın Evi Satışta!

Beş yatak odası bulunan bu evin arka bahçesinde bir yüzme havuzu ve açık hava şöminesi bulunuyor. Evin yatak odasının kendine ait bir terası ve banyosu bulunuyor.

Bu odaya evin diğer bölümlerini kullanmadan ayrı bir merdivenle de ulaşılabiliyor.

Ünlü çiftin elden çıkarmaya karar verdiği bu ev hem kasaba merkezine hem de kumsala çok uzakta değil.

Yorum Yazın