Natalie Portman’ın Evi

Natalie Portman’ın Evi Birçok hayranı tarafından merak edilmektedir. İki yıl Paris’te yaşadıktan sonra geçtiğimiz aylarda ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Montecito bölgesine yerleşen Hollywood yıldızı Natalie Portman, kırsal alana kurulu lüks malikânesi ile gündemde kalmaya devam ediyor. Fransa’da dünyaya getirdiği bebekle ABD’ye dönen ünlü yıldız doğumundan çok, satın aldığı yeni ev ile adından söz ettiriyor.

Zira eski evinden 5 kat daha büyük olan bu yeni ev için Portman’ın 6,5 milyon dolar ödediği biliniyor. Üstelik Natalie Portman’ın evi 3.991 metrekarelik alanı ile şehir merkezinde değil bir kırsal alanda bulunuyor. Ünlü yıldızın bu evi satın almasıyla Hollywood sahnelerine hızlı bir dönüş yapacağı da kulislerde konuşulanlar arasında…

Panoramik Pasifik Manzaralı

Star Wars, Leon, Closer, Black Swan gibi filmlerin başrol oyuncusu Natalie Portman, oyunculuğu kadar özel hayatı ile de oldukça ilgi gören Hollywood yıldızları arasında yer alıyor. İki yıl Paris’te yaşadıktan sonra Amerika’ya dönen Oscar ödüllü ünlü oyuncunun satın aldığı ev, fiyatı ile çokça konuşulurken evin özellikleri de magazin dünyasında dilden dile dolaşıyor. 4 yatak odası, 5 banyosu bulunan ev 10,4 dönümlük arazi üzerine kurulu. Pasifik Okyanusu’nu panoramik olarak gören Natalie Portman’ın evi, Santa Barbara County’deki bir tepe üzerinde bulunuyor.

Cennete açılan kapı…

Muhteşem manzarası ile görenleri büyüleyen Natalie Portman’ın evi, Amerikalı ünlü mimar Barton Meyers tarafından tasarlanmış. Yeşillikleri gören cam cephelerle dizayn edilmiş olan ev, tamamen çelik ve betondan yapılmış olup, doğanın içerisinde adeta bir yıldız gibi parlıyor.

Etrafını saran mükemmel yeşillikler ile bir sarayı andıran bu ev, lüks görünümünden ziyade doğayla bütünleşmiş tasarımıyla dikkat çekiyor. Ahşap dekorasyonu, beton ve camdan oluşan yapısıyla yıllanmış ağaçların arasında bulunan evin iç mimarisi ise modern tasarımıyla öne çıkıyor.

Benzer Haber  En Güzel Futbolcu Evleri

Ahşap, Deri ve Çeliğin Eşsiz Buluşması

Tepede bulunması dolayısıyla güneş ışığını tam olarak içeri alan evde eskitme mobilyalar, eskitme halılar ve deri koltuklardan oluşan takımların yanı sıra büyük kitaplıklar da dikkat çekiyor.

Aydınlık geniş odalarında daha çok pastel renklerin hâkim olduğu evde minik minder detayları da yer yer üçlü koltukların üzerinde bazen de berjerlerde kullanılmak üzere dekoru tamamlayan unsurlar olarak göze çarpıyor. Deri, ahşap ve çeliğin eşsiz buluşmasından ortaya çıkan, fazla gösterişe boğulmamış olan evin her odasında ikişer tane güvenlik kamerası bulunuyor. Portman, bundan önce 2012 yılında evlendiği bale koreografı Benjamin Millepied ile iki yıldır Paris’te yaşıyordu.

Yorum Yazın