Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Nerede Çekiliyor?

Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında çektiği Organize İşler filminin 2. filmi olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 2019 yılında sinemalarda olacak. Peki, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosu kimler? Film ile ilgili tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan’ın 13 yıl aradan sonra çektiği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nın setinden ilk kareler ortaya çıktı. Oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, 13 yıl aradan sonra çektiği Organize İşler’in devam filmi Organize İşler 2: Sazan Sarmalı için çekimlere başladı.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Nerede Çekiliyor?

organize-isler-2-sazan-sarmali-emlaklobisi

Filmin çekimleri için ekip önceki gün Şişhane’de bulunan Beyoğlu Evlendirme Dairesi’ne set kurdu. Sabah erken saatlerde kapalı mekanda başlayan çekimler akşam saatlerine kadar sürdü.

Setin ilk gününde Bensu Soral kamera karşısına geçti. Nikah sahnelerinin çekildiği filmden ilk kareler basına da yansıdı.

organize-isler-2-sazan-sarmali-emlaklobisi

Filmin oyuncularından Ezgi Mola ise Nişantaşı’nda objektife takıldı. Mola, Organize İşler’in setini ziyaret etmek için taksi beklediğini söyleyerek, ”Set başladı. Bugün çekimim yok ama ziyaret amaçlı gidiyorum” dedi.

Mola filmde, Yılmaz Erdoğan’ın sevgilisini canlandıracağını da sözlerine ekledi.

Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Kıvanç Tatlıtuğ ve Demet Akbağ’lı Organize İşler 2 için harekete geçen Yılmaz Erdoğan, ilk filmi 2005 yılında izleyici karşısına çıkarmıştı. 2 milyon 618 bin 244 kişi tarafından izlenen ilk film bir rekora imza atmıştı.

Organize İşler 2 filminin çekimlerinin devamı Erdoğan’ın yaşamını sürdürdüğü Köyceğiz’de yapılacak.

Organize İşler 2 Oyuncu Kadrosu

organize-isler-2-sazan-sarmali-emlaklobisi

Yılmaz Erdoğan, hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünü üstlendiği “Organize İşler”i 2005 yılında seyirciyle buluşturmuş, film vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 618 bin 244 kişi tarafından izlenmişti. 3 yıldır üzerinde çalıştığı “Organize İşler 2”yi tamamlayan ünlü oyuncu, cast’ı oluşturmaya başladı ve ilk olarak sektörün dev isimlerine teklif götürdü.

Benzer Haber  Tarkan'ın Yeni Evi!

organize-isler-2-sazan-sarmali-emlaklobisi

Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Demet Evgar, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Organize İşler 2 Filminin Konusu Nedir?

organize-isler-2-sazan-sarmali-emlaklobisi

Organize İşler 2, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. Asım Noyan yıllarca söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan’a ait.

Yorum Yazın