ironman

Robert Downey Jr.’ ın Evi

https://ranshertingbopunch.gq Marvel’ in dehası, Iron man olarak bildiğimiz hayırsever milyarder  click here Robert Downey Jr.’ ın evi göz kamaştırıyor. Gerçek dünyada aktör Robert Downey Jr. astrolojiyi seven üç çocuk babası. Aynı zamanda henüz bir milyarder değil, ama olmaya yakın.

https://ouratiremil.tk robert-downey-jr-evi

inamesalsmarac.tk Hollywood’daki en yüksek kazancı olan altıncı aktör Downey Jr., son dönemlerde gayrimenkul yatırımlarına ağırlık veriyor. Iron Man (Demir Adam) serisinde canlandırdığı Tony Stark rolü ve Marvel’in Avengers (Yenilmezler) serisi ile gişe rakamlarını alt üst eden Robert Downey Jr, Malibu’da da yeni bir ev aldı.

Robert Downey Jr.’ ın Yeldeğirmeni Evi

Robert Downey Jr. ve karısı Susan’ın Hamptons’daki tarihi DeRose Yeldeğirmeni evi,  19. yüzyıldan kalma rüzgar değirmenidir ve modern yaşam standartları için ilginç cazibesini kaybetmeden yenilenmiştir.

robertdowneyjrinevi

Robert Downey, bu muhteşem evini 11.9 milyon dolara satın aldı ancak evde birçok yenilik ve ilaveler yaptı.

En büyük değişikliklerden biri, sekizgen girişin hemen ötesinde yer alan oturma odasının yeniden yapılandırılmasıydı. Geçiş bölgesine daha büyük bir yer hissi vermek için tasarımcı, oturma odasını birkaç metre genişletti ve seramik sanatçısı Peter Lane tarafından büyük bir sarmaşık şömine duvarı ile dekore edildi. Yedi yatak odalı olan bu 3 katlı evin ikinci katın tamamı kütüphaneden, üçüncü kat ise Robert Downey Jr.’ ın çalışma odasından oluşuyor.

Yeldeğirmeni Evin İç Mimarisi

Evin giriş kısmı sizi bu şekilde karşılıyor.

Robert-Downey-Jr

Görkemli Oturma Odası

Robert-Downey-Jr

Eve genel olarak baktığımızda Downey’ in zevkinin sadelikten yana olduğunu anlıyoruz. Özellikle mutfak, sadelik konusunda en çok göze çarpan bölüm.

robertdowney

Yeniden dekore edilen arka veranda

robertdowney

Verandanın tavanını beyaz boyanarak ve farklı renkler katılarak aydınlık bir hava verilmiş

Benzer Haber  Dünyada dikkat çeken 40 ilginç kapı tasarımı!

Robert-Downey-Jr-

Yeldeğirmeni evi 1885 yılında bir oyun evi olarak East Hampton’da inşa edilmiştir.

Bu muhteşem ev; ana ev, konuk evi ve stüdyo arasında 8,500 metrekarelik bir yaşam alanına sahiptir. Robert Downey Jr.’ ın evi altı banyo, beş yarım banyo ve çarpıcı bir gurme mutfak içerir. Dışarıda 50 dönümlük yüzme havuzu, tenis kortu, bahçeler ve geniş dört dönümlük arazide çömlekçilik alanı bulunmaktadır.

Robert , araba sevgisi ile biliniyor. Bu yüzden üç araba garajı, koleksiyonunu barındıracak kadar büyük yapılmış.

Robert-Downey-Jr

 

 

 

 

 

 

Yorum Yazın