blake-lively-ryan-reynolds-

Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin Evi!

clublavoute.ca/budim-el-carpio-busco.php Deadpool starı Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin evi New York’ta ve tam 2 milyon dolar değerinde. New York eyaletinin Westchester bölgesindeki Bedford’da yer alan ev, yeşillikler içindeki bir Hollywood çiftliğine benziyor.

source url ev

www.hiphopenation.com/mu-plugins/scottsdale/dating-history-of-carrie-underwood.php Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin evi tamamen bir aşk yuvasını andırıyor. Eylül 2012’de evlenen ünlü çift, Westchester County’nin ormanlarının derinliklerinde yer alan pastoral New York evinde iki kızıyla birlikte yaşıyorlar.

www.balterrainternacional.com/wp-content/2019-05-24/itaca-gay-bar-seville.php Reynolds, Lively ile evlendikten sadece altı ay sonra Ocak 2012’de değeri 2 milyon $ ‘dan fazla olan bu mülkü satın aldı.

enter site Tesis, birçok tarihi ayrıntıya sahip çiftlik evi tarzı bir arazide yer almaktadır ve ağaçlıklı bir rezervuara bakmaktadır. Yedi yatak odası ve hatta bir ahır ile 8000 metrekarelik bir konaktır.

ev

Çift, evi satın aldığında gizliliğe çok önem verdiğini, evi tamamen güvenli olması için gerekli ekipmanlar ile donattığını açıkladı.

Ryan Reynolds ve Blake Lively’ nin evinin detayları

3 yatak odası, 4 banyo ve 2 terastan oluşan evin şüphesiz en çok dikkat çeken kısmı bahçesi. Dedikoducu kız Lively’ nin rüya evi göz kamaştırıyor. Çift, Connecticut’ın New York şehrinin banliyölerinin sakinleri ile avlanma yerlerinde çıkan yangın yüzünden tartışmalı. Rüya evi, 4.743 metrekarelik arazi üzerinde yer alıyor. Evde aynı zamanda taş şömineli panelli bir oturma odası, resmi bir yemek odası, kütüphane ve pencere ile sarılmış bir güneş sundurması mevcut. Zamanında belirtilen satış bilgilerine göre salonun merkezinde yer alan taş kaplı şömine ve iki kat yüksekliğinde geniş merdivenler ortama oldukça hoş bir hava katıyor. Üst katta yer alan yatak odasına uzanan merdivenleri çıktığınızda sizleri özel banyo ve iki giyinme odası bekliyor.

Üst katın yanı sıra alt katta da yatak odası, banyo, dinlenme odası, içerisinde bir şömine bulunan ofis, çamaşır odası ve sezonluk giysilerin depolanabileceği ekstra bir gardrop bulunuyor. Oturma odasından dışarıya uzanan geniş, kapalı bir sundurma kıyı boyunca ağaçların kalın standında dar bir kesimle rezervuarın doğrudan manzarasını sunan yarı dairesel bir terasa iniyor. Doğal taşladan yapılmış olan istinat duvarlı teraslı bahçeler neredeyse konutun  tamamen etrafını sarıyor.

Benzer Haber  Arı Kovanı Evler

 

Yorum Yazın