Şahin Tepesi Dizisi Nerede Çekiliyor?

http://d2.june.dns05.com/minera-y-desarrollo-tomo-5.php Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği  kagoshima-23762.herokussl.com.licitamos.cl/zithromax-azithromycin-magasin-online-expdition-vers-france.php Şahin Tepesi dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Dizi, 1980’li yıllarda yayınlanan ve oldukça ses getiren Falcon Rest dizisinden uyarlanmış. Yapımın oyuncu kadrosunu Zerrin Tekindor, Ebru Özkan ve Yurdaer Okur gibi usta isimler oluşturuyor. Cuma günleri saat 20.00’da ATV’de izleyiciyle buluşuyor. Şahin Tepesi dizisinin çekim yeri diziyle ilgili merak edilen konuların başında geliyor.

here Şahin Tepesi dizisi nerede çekiliyor?

visaka.parablu.com/qin-2-messenger-spy.php

http://proxy.worldcoffeeevents.org/10738.php Şahin Tepesi dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz semtinde yapılıyor. Dizinin konusu ilerledikçe İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çekimlere devam edileceği söylenenler arasında bulunuyor. Dizideki olaylar Beykoz’da bulunan bir konakta gerçekleşiyor. Konak,  dizi öncesi restorasyondan geçirilmiş. Dizinin atmosferine uygun hâle getirilmiş. Dizi, iç ve dış mekân çekimleri ile izleyiciye muazzam görüntüler sunuyor. Konusu ise izleyiciler tarafından oldukça ilgi görüyor.+

source Şahin Tepesi dizisinin konusu

icebergfish.ru/images/175.php Şahin Tepesi dizisinin konusunda; graphql.muchmore.be/biblia-tipologa-textual-y-ordenes-discursivos.php  iki kadın arasında süregelen güç mücadelesi ve bu iktidar savaşının ortasında kalan iki gencin aşk hikâyesi anlatılıyor. Tuna (Zerrin Tekindor), birlikte büyüdüğü Melek (Ebru Özkan)’i oyuna getiriyor. Kendisine atılan bir iftiradan ötürü babası tarafından evden kovuluyor. Mirastan mahrum ediliyor. Eşini kaybetmiş olan Melek yıllar sonra babasının cenazesi için iki yetişkin çocuğu ile konağa gidiyor.

Tuna’nın, gençlik aşkı Demir ile evlendiğini ve iki çocukları olduğunu görüyor. Babasının onu affettiğini, mirastan pay sahibi yaptığını ve parfüm markası olan Şeb-i Verda’yı kendisine bıraktığını anlıyor. Melek ve Tuna bu duruma oldukça şaşırıyor. Yıllar önce açılan defterler yeniden gün yüzüne çıkıyor. İki kadın arasındaki çatışmalar, çocukları Verda ve Efe’nin aşklarının önündeki en büyük engel oluyor.

source site Şahin Tepesi’nin oyuncu kadrosu

Şahin Tepesi dizisinin atmosferi ve dikkat çekici konusu, oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine topluyor. Tuna karakterine Zerrin Tekindor can veriyor. Melek karakterini Ebru Özkan canlandırıyor. Dizideki parfüm markasına da ismini veren Verda’yı Söz dizisinin Bahar’ı Aybüke Pusat, Efe karakterini ise Vatanım Sensin dizisinden hatırladığımız Boran Kuzum canlandırıyor.

Benzer Haber  Ünlüler Yaşamak İçin Nereleri Tercih Ediyor?

Yorum Yazın