Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

Salma Hayek’in Evi

Dünyaca ünlü güzel oyuncu Salma Hayek’in evi mütevazi ancak oldukça şık. Milliyet emlak haberine göre; sıcak renklerin ve ahşap dokusunun samimiyetini çok net bir şekilde görebileceğiniz mutfağı açık bir şekilde tasarlandığı için tüm aileyi kucaklıyor. Paslanmaz çelik aletler ve 4 kişilik olarak tasarlanmış ahşap yemek masası dekorasyonun tamamlayıcı unsurları arasında yer alıyor.

Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

Rustik bir tasarımın olmazsa olmazlarından olan beyaz badanalı ahşap kirişleriyle sadeliğini koruyan oturma odası, camlarla kaplı duvarıyla manzaranın ve yeşilin gücünü sergiliyor. Zeminde ve mobilyalarda kullanılan ahşap doku tüm yaşam alanlarında olduğu gibi burada da sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor.

Los Angeles ayaklarınızın altında

Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

L biçiminde oluşturulmuş mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken bu çiftlik evi sizi bu dünyadan alıp başka bir dünyaya götürüyor. Karolarla kaplamış estetik bir havuz ve ahşap kaplamalarıyla samimi bir ortam oluşturan terası tüm evi sarmalıyor. Salma Hayek’in evi, ne kadar şehrin gürültüsünde uzak, sessiz bir çıkmaz sokakta da olsa harika Los Angeles manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Hem huzurlu bir ortam sunuyor hem de şehrin cümbüşünden tam olarak koparmıyor. 1962 yılında inşa edilmesine rağmen oldukça modern çizgiler de barındıran bu ev, tarihsel dokuyu kucakladığı gibi hiçbir lüksten mahrum bırakmıyor.

Klasik ve zarif

Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

Başka bir yaşam alanında sizi harika bir taş şömine ve turuncu rahat koltuklar karşılıyor. Modern olmaktan ziyade klasikliğin zarafetini sunan bu alan, dinlenme ve aile sohbetleri için vazgeçilmez bütün detayları barındırıyor. Yerleşik olarak bulunan kitaplık sadeliği ile dikkat çekerken duvar içinde aydınlatmaları bulunan özel raflar da alana derinlik katarak farklı bir aydınlatma sunuyor. Evde tam olarak 4 tane yatak odası bulunuyor. Bu 4 odadan biri Fransız kapıları ile yemyeşil bir bahçeye açılıyor ve farklı alanlara geçiş olanağı sağlıyor. Beyaz badanalı kapılar ve kirişlerle birlikte ahşap kullanımı neredeyse evin tüm alanlarında kendini gösteriyor.

Benzer Haber  "Kim Milyoner Olmak İster?" Yarışmasına Katılan İnşaat Patronu Kim?

Turkuazın gücü ve iddialı ayna kullanımı

Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

Banyoya girdiğiniz zaman ise yine oldukça klasik tasarımlarla modern çizgileri bir arada gördüğünüz bu dekorasyonda, sizi daha renkli bir dünya bekliyor. Turkuaz gibi eşsiz bir renge sahip olan karoları ile daha renkli ve eğlenceli bir dekor sunarken oldukça iddialı cam ve ayna kullanımı dikkat çekiyor.

Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

Özel tasarımı ile estetik bir görünüme sahip küvet, özenle hazırlanmış bu banyo ile oldukça uyumlu bir görünüm sunuyor. Havuzundan şehrin ışıklarını seyredebileceğiniz terasına kadar oldukça etkileyici birçok detaya sahip olan Salma Hayek’in evi abartıdan uzak daha samimi bir dekorasyon örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Salma-Hayek’in-Evi-emlaklobisi

Yorum Yazın