Sarah Jessica Parker’ın Evi

Amerikalı ünlü aktris Sarah Jessica Parker ve kocası Matthew Broderick, kısa sonra önce Manhattan Greenwich Village Historic District’in kalbinde, West 11 sokakta iki tane birleşik ev satın aldı. Bahçe alanı da dahil olmak üzere 1292 metrekare gibi geniş bir alana konumlanan mülklerde, Sarah Jessica Parker belki de Sex and the City karakteri Carrie Bradshaw gibi ayakkabıları için ekstra alana ihtiyaç duyuyordu. 1900’lü yıllarda inşa edilmiş olan evler, 1920 yılından itibaren kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından kullanılıyordu. Birbiri ile komşu olan bu iki ev birleştiğinde devasa bir konuta dönüşecek. İşte, Sarah Jessica Parker’ın evi :

Yeni ev projesi Morris Adjmi mimarlığa ait

Söylentilere göre Sarah Jessica Parker’ın evi , ünlü mimar Morris Adjmi tarafından dekore ediliyor. 273 ve 275 West 11 sokağında yer alan evlerin planlı bir şekilde yıkılarak birleştirileceği ve göz kamaştırıcı bir yapıya dönüşeceği konuşuluyor. Ünlü çift evlerini geçen yaz 35 milyon dolara alarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Liste fiyatı 44 milyon dolar olan evler için çiftin sıkı bir pazarlık yaptığı ve evleri daha uygun fiyata aldığı konuşuluyor. 1200 metrekarenin üzerinde bir alana konumlanan bu şehir evleri göz kamaştıran özel bir bahçeye de sahip.

Mega mansion hayali gerçek oluyor

East 10 sokağındaki evlerini satan Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick, West Village’deki yeni evleri ile Napster’ın kurucusu olan Sean Parker’ın lüks konutuna da komşu oluyor. Büyük bir proje eşliğinde birleştirilecek olan evlerin mega mansion tarzında bir yapıya dönüştürülmesi planlanıyor.

İnşasına başlanan evlerin yakın zamanda büyük bir saray yavrusuna dönüşeceği söyleniyor. Morris Adjmi mimarlık ofisi tarafından yapılan yenilemelerde çiftin üç çocuğu için de özel alanlar yaratacağı ve dekorasyonu buna göre şekillendireceği belirtiliyor.

Benzer Haber  Bahçelievler’de Yaşamak İçin 10 Neden

Geniş bir yaşam alanına ihtiyaç duyduğunu belirten ünlü aktris, bu iki evin onlar için güzel bir yuvaya dönüşeceğinden emin. West Village’ın artan emlak değerleri ve yenilenen çehresi de düşünüldüğünde çiftin iyi bir yatırım yaptığı anlaşılıyor.

Tarihi ve modern mimari bir araya geliyor

Tarihi kasaba evlerine ev sahipliği yapan bölge, ünlü çift için tam da ihtiyaç duydukları atmosferi sağlıyor. Modern dokunuşlarla tarihi referansları birleştiren bir mimariye dönüşecek olan mega ev projesinin sürdürülebilir unsurlarla süslenmesi planlanıyor. Morris Adjmi mimarlığın çevre dostu dekorasyona verdiği önem düşünülürse bu projenin de oldukça dikkat çekici donelerle bir araya geleceği kesin. 195 metrekarelik geniş bir bahçeye ev sahipliği yapan konut projesinin şimdiden Hollywood camiasında merak konusu olduğu bir gerçek.

Yorum Yazın