seda-sayanin-evi

Seda Sayan’ın Evi

Seda Sayan’ın Evi tam olarak 9 milyon lira! Seda Sayan konut yatırımı olarak 9 milyon liraya Sapphire Rezidans’tan ev aldı. Sayan, Levent’te Sapphire Rezidans’ta bulunan evinin manzarasını #huzur etiketiyle takipçileri ile paylaştı.

seda sayan sapphire rezidans ile ilgili görsel sonucu

Seda Sayan’ın Evi Gayrettepe Astoria

Seda Sayan’ın evlerinden bir tanesi Gayrettpe Astoria’da bulunuyor.  Gayrettepe Astoria’daki evini, modacı Nur Yerlitaş’a dekore ettirdiğini bu salonunu da artık daha sıcak ve yaşanılası bulduğunu söylüyor.

seda-sayanin-evi

270 m2’lik daire bir salon, mutfak, iki oda, iki banyo ve bir misafir tuvaletinden oluşuyor.

seda-sayanin-evi

Astoria’nın en üst katlarından birinde konumlanmış evin Marmara Denizi ve Boğaz’ı kuşbakışı gören muazzam bir manzarası bulunuyor. Salon, oturma bölümü ve yemek odası olarak iki kısma ayrılmış. Yerlitaş, burayı dekore ederken, mevcut bazı mobilyaları da doğru renkler kullanarak mekanda tekrar değerlendirmiş. “Burası renkleri ile aslında tam bir artist evi oldu. Gece ambiyansı inanılmaz güzeldir,” diye belirtiyor.

Fatih Kıral’dan alınan gri keten şantuk kanepeye özel yapım kadife-şönil kanepe eşlik etmiş. Ortada ise Mis En Demeure’un ahşap bir sehpası var. Antre ve salon duvarlarında kullanılan eskitilmiş aynalar salona güzel bir derinlik katıyor. Yerlitaş’ın hediyesi, üzeri renklendirilmiş ahşap yemek masasının etrafında fıstık yeşili kadife kumaştan sandalyeler dikkat çekiyor.

seda-sayanin-evi

Yerlitaş, kreasyonlarında sıkça kullandığı çita desenini, puantiye ve püskül gibi ayrıntıları salondaki mobilya ve yastıkları giydirirken de kullanmış. “Duvarı ve tavanı gri bir mekanda, her renk ayrıntı iyi durur. Bu renkte kabuğa sahip bir evi modern veya klasik döşeyin fark etmez. İkisine de çok uygun,” diye belirtiyor Yerlitaş. Aynanın önünde Uzakdoğu’dan alınan siyah, kırmızı ve beyaz çiçekli küpler yer alıyor. “Bunları benim evimde görüp çok sevmişti. Ben de bu eve yakışacağını düşünerek ona hediye etmiştim,” diyor Yerlitaş.

Benzer Haber  Acun Ilıcalı'nın Evleri

Seda Sayan’ın Evleri

Gayrimenkul zenginleri arasında yer alan Seda Sayan yatırımlarını gayrimenkul sektörüne yapıyor. İki rezidans konut, Londra’da bir ev, üç villa ve İstanbul’da 30’a yakın daire sahibi olduğu konuşulan sanatçı, bu kez de kendisine lüks bir ev satın aldı. Cihangir’de bulunan apartmanını otel yapmayı düşünen ancak tarihi eser statüsünde olduğu için ruhsat sorunu yaşayan Sayan, birikimini Sapphire Rezidans’tan yaklaşık 9 milyon TL değerinde bir daire alarak değerlendirdi.
seda sayan sapphire rezidans ile ilgili görsel sonucu

 

Seda Sayan Paris Hilton’a Komşu Oldu

Seda Sayan’ın kendine önerilenler içinde beğenip karar verdiği 400 bin sterlin (1 milyon TL) değerindeki apartman dairesi Paris Hilton ve İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un evinin bulunduğu Kingston bölgesinde yer alıyor. Sayan, Paris Hilton’un geçtiğimiz aylarda 2 milyon dolar ödeyip 1 milyon dolara da dekore ettirdiği evine yakın bu eve yatırımını yaptı.

Yorum Yazın