seymasubasi

Şeyma Subaşı’nın Evleri

Bahsedeceğimiz Çeşme’deki villa Şeyma Subaşı’ya Acun Ilıcalı’dan hediyedir. Televizyon programı yapımcısı, kanal sahibi, iş adamı ve sunucu Acun Ilıcalı’nın arsasını bir süre önce 8 milyon TL’ye satın alarak üzerine inşa ettirdiği ev Çeşme’de üç katlı bir malikanedir. İşte, Şeyma Subaşı’nın evleri…

Acun-Ilıcalı

Geleneğe de uygun yasalara da…

Ev, Alaçatı’da sörf yapılan koya giden yol üzerinde yer alıyor. Buraya üç katlı malikane tarzı bir ev yaptıran Ilıcalı, yöresel mimariyi tercih etmişti.

seymasubasi

Malikanenin 18 odası, 15 banyosu mevcut. Ev, büyük bir yüzme havuzu inşa edilerek geliştirildi.

Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’ya 56 milyon TL’lik Ev Hediyesi

Sosyal medya paylaşımlarında Şeyma Subaşı Çeşmeyi Bodrum’a tercih ettiğini dile getiriyor.

seymasubasi

Şeyma Subaşı için Miami’de 6 Milyon Dolara Villa Aldı

Acun Ilıcalı, ‘Survivor’ programının Dominik’ teki çekimleri nedeniyle sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa’dan ayrı kalmamak için Miami’ de 6.2 milyon dolara bir malikane satın aldı. Acun Ilıcalı malikaneyi Subaşı’ya hediye etti.

Miami’deki Malikanenin Beş Yatak Odası Var

seymasubasi

Malikane Miami Beach’teki Palm Island’da bulunuyor. 650 metrekarelik malikanenin beş yatak odası, profesyonel mutfağı, ev sineması ve şarap mahzeni bulunuyor. Lüks malikane denize sadece birkaç adım uzaklıkta. Deniz ise ayağının altında…

Şeyma Subaşı Kimdir?

Son dönemlerin popüler ismi Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990’da doğdu. Bir döneme damga vuran ‘Var mısın Yok musun?’ yarışmanın yarışmalarından biri olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katılığı Miss Turkey yarışmasıyla tırmanmaya başladı.

Ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösterdi, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı okudu. Var Mısın Yok Musun? Yarışmasına katılmış ve 69 Bin TL ödül kazanarak ayrıldı. Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Şeyma Subaşı, “Yok Böyle Dans” isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı.

Benzer Haber  Türkiye’de Nesli Tükenen Hayvanlar

Eylül ayında 8 yıldır beraber olduğu Acun Ilıcalı ile beraber olan Şeyma Subaşı ‘nın ünlü televizyoncudan bir de Melisa adında kızı bulunuyor.

Bir Instagram fenomeni haline gelen Şeyma Subaşı, stil paylaşımlarının yanı sıra kızı Melisa ile çektiği videolarla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Yorum Yazın