tarkanveesi

Tarkan’ın Yeni Evi!

Tarkan’ın yeni evi! Müzik sektöründe en çok sevilmek de olan ünlülerden birisi şüphesiz Tarkan olmaktadır. Megastar Tarkan ise hayatını İstanbul’da sürdürüyor. İstanbul’da yaklaşık olarak 2 adet evi bulunmakta olan Tarkan bu evlerde yaşamına sürdürmektedir. Bu evlerinden birisi Tarabya’da yer alırken diğerİ ise Polonezköy’de yer almaktadır.

Fakat son zamanlarda bilindiği gibi meydana gelmekte olan üçüncü köprü inşaatı ile birlikte bu alanlarda huzursuz bir ortam oluştu. Bundan dolayı Tarkan yeni bir ev aldı. Tarkan’ın yeni evi Şirince Köyü’ nde yer almaktadır.

Günümüz Şirince Köyü’nde bulunmakta olan bu ev Tarkan tarafından oldukça sevilmektedir. Huzurlu bir ortama sahip olan çiftlik evinde kalmakta olan Tarkan günümüzde bilindiği üzere Almanya’nın Berlin kentinde de bir eve sahip olmaktadır. Genelde gözlerden uzak bir yaşam süren Tarkan’ın çiftlik evinde yaşamını sürdürdüğü bilinmektedir.

tarkaninevi

Tarkan’ın yeni evi ile ilgili detaylar

Tarkan evlendikten sonra Selenyum Country’den milyon dolara lüks bir daire satın almıştır. Bunun yanı sıra Tarkan’ ın Tarabya’daki evi de oldukça dikkat çekmektedir. Tarabya sırtlarında bulunmakta olan bu villa büyük bir tadilat geçirdikten sonra oldukça lüks bir hale geldi. Bu lüks villanın kapısının zırhlı olması da oldukça dikkat çekmektedir.

Özel olarak korunmakta olan hatta şifreli giriş panellerinin yer aldığı bu villada göz tarama sistemi de bulunmakta. Kısacası her anlamda güvenlik ön plana çıkmış durumdadır. Villanın da yer almakta olduğu her bölgede özel kameraları bulunmaktadır.

Bilinene göre Tarkan, kazandığı büyük bir parayı gayrimenkule yatırarak Tarabya’daki villasının dışında İstinye ve Zekeriyaköy’de de birer villa satın almıştır. Bunun yanı sıra Ulus ve New York’ta da birer dairesi ve Polonezköy’ de de büyük bir çiftliği var. Tarkan’ın Tarabya sırtında yer alan villası da oldukça dikkat çekmekte.

Benzer Haber  Mesut Özil Alaçatı'da Villa Yaptırıyor

tarkaninevitarabya

Tarabya’daki Villanın Değeri

Tarabya da bulunmakta olan yüzme havuzlu, spası ve özel otopark olarak tasarlanmış tripleks villanın genel olarak değeri yaklaşık 8 Milyon Dolar olmaktadır. Lüks villanın giriş kapısında bulunan güvenlik ve güvenlik kameraları ise gözlerden kaçmamaktadır.

Tarabya’ da bulunmakta olan Tarkan’ ın evinin önü tamamen oto galeriye dönüştürülmüş durumda.

Son günlerde bilinen haberlere göre Megastar Tarkan’ın evi doğacak kızı için özel olarak yeniden tasarlanmaktadır, yaklaşık olarak 6 ay sonra baba olacak olan Tarkan kızları için evlerini özel olarak tasarlatıyor.

Tarkan’ın yeni evi için tadilat

Tarkan’ın eşi yaklaşık olarak 4 aylık hamiledir. Bundan dolayı Megastar Tarkan bebeğinin cinsiyetini öğrendikten sonra uzman bir mimarla anlaşıp Tarabya’daki ve Köln’deki bulunan evini aynı anda özel bir tadilata soktu, bu evlerde bulmakta olan tüm eşyalar oldukça özenli hazırlandı. Bunun yan sıra bir bebek odası da hazırlandığı bilinmekte. Hem kendi oturduğu hem de Tarabya’da bulunmakta olan eve özel olarak çocuk ve çocuk bakıcıları rahat edebileceği bir tasarım gerçekleştirilmeye çalışılıyor özellikle çocuğun yabancılık çekmemesi için kullanılacak tüm mobilyalar birbirine benzer durumda olacağı da bilinen durumlar arasında yer almaktadır.

tarkanveesi

Tarkan’ın Almanya’daki Evi

Tarkan Almanya’da Köln yakınlarında 3 milyon TL’ye lüks villa satın aldı. Tarkan’ın Almanya’daki evi 4 yatak odalı, bahçeli ve eşi Pınar Tevetoğlu’ nun ailesine yaklaşık olarak 70 kilometre uzaklıkta bir evdir.

Bunun yanı sıra günümüzde oldukça dikkat etmekte olan bir diğer şey ise Megastar Tarkan’ın Almanya’da doğduğu evdir. Megastar Tarkan’ın çocukluğunun orada geçtiği bilinmektedir. Bilindiği üzere Tarkan’ın doğduğu ev belediye tarafından satışa çıkarılmış durumdadır. Bunun üzerine Tarkan annesini ve eşini alarak bu eve götürmüştür. Günümüzde bilinenlere göre Tarkan’ ın kızının Almanya’da doğacağı söylenmektedir. Megastar Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu kız evlatlarını Almanya’ da dünyaya getirme kararı aldı. Bunun üzerine önümüzdeki aylardan sonra Almanya’ da kalmayı planlayan bu çift bebeklerini bu ülkede kucaklarına almayı planlamaktadır. Tarkan’ın Köln’ deki evinde yaşayacağı ve bebeğini burada kucağına alacağı söylenmektedir.

Benzer Haber  Mağaradan Lüks Tatil Evi

Yorum Yazın