Toby Maguire’ın Evi

Örümcek Adam Toby Maguire’ın evi  8.5 milyon dolar değerinde! 587.1472 metrekare alanda, daha önce başka ünlü isimlerin de konakladığı ve Toby Maguire’ın bir sene önce yaklaşık 8.5 milyon dolara satın aldığı Brentwood’daki ev 10.25 milyon dolara satışta. İşte, havalı Kaliforniya tarzındaki ev;

Örümcek Adam Toby Maguire’ın evi 6 Odalı, 5 Banyolu

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Araziye özel bir kapıyla ulaşılıyor. Meraklı gözlerden uzak, 6 odalı ve 5 banyolu Toby Maguire’in evi, dekorasyonuyla göz dolduruyor. Girişte geometrik desenli halı ve tablo gibi parçalarla hareketlendirilmiş bir hol tüm sıcaklığıyla sizi karşılıyor. Ferah bir açık mutfak, evdeki yemek alanlarından birine eşlik ediyor. Masanın tepesinde odun parçalarıyla tasarlanmış bir avize bu doğal görünümü üst noktaya taşıyor.

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Yüksek tavanı detaylandıran koyu ahşap kirişlerin ve şehir ışıklarıyla iç mekanı aydınlatmayı sağlayan tavan pencerelerinin altındaki oturma alanında buluyorsunuz kendinizi.

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Sakin renkler kullanılarak döşenmiş, samimi bir alanın yanında daha kalabalık misafir grupları için ideal on iki kişilik bir yemek masası da mevcut. Evin esas oturma odası tamamen simetrik oluşturulmuş. Kapısız geçişin iki yanındaki klasik tarzda aynalar ve aynı kanepelerin karşılıklı konumlanması ile elde edilmiş bu simetri, mavi ve gri tonların kullanımı ile yatıştırıcı etkisini katbekat artırıyor.

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Tatlı rüyalar ve günaydın…

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Her biri farklı tarzda döşenmiş bu odaların ilkinde modern çizgili tekli koltuklar ve dev yatak başı, koyu ahşap parkelerin üzerinde havalı pozlar veriyor. Cumba pencereler odanın klasik dengesini iyi tutturmuş. İki tekli yatağın ve yatak örtüleriyle uyum sağlayan sarı renkte davul setinin bulunduğu odadaysa ek olarak gömülü koyu ahşap kitaplıklar var.

Hem canlı hem klasik ruha sahip odada evin diğer yerlerinde olduğu gibi halılar önemli yer tutuyor. Toby Maguire’ın evinde misafir olmak daha başka! Kaliforniya’nın tepelerine bakan geniş balkonlu odada konukların keyfinin yerinde olduğuna şüphe yok. İhtişamdan uzak bir odaya süzülüyorsunuz.

Benzer Haber  En Çok Turist Çeken Şehirler

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Konforlu yatağın ucundaki mavi örtüyle, eskitilmiş krem halının kıvrımlı, mavi deseni birleşip dingin bir uyum yakalıyor. Çocuklar için klasik tarzdan ödün vermese de bir oyun alanı mevcut.

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

İki kitaplıklı kütüphane, kitaplarda kaybolmaya izin verecek kadar konforlu bir kanepeye sahip ve ortadaki masanın üstüne konumlanmış yerküre aksesuarıyla ciddiyetini koruyor. Banyolar evin odaları kadar büyük, birden fazla kişinin kullanımına uygun düşünülmüş. Ebeveyn banyosu modern ve beyaz; ana banyo ise cam tavanlı ve ahşap dolap kapakları ile klasını konuşturuyor.

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Nefes Kesen Bahçe Dekorasyonu…

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Tobey-Maguire-evi-emlaklobisi

Fransız kapılarla terasa geçilmekte. Bej rengi dış mekan mobilyalarına ahşap orta sehpa ve Fas esintili lambalar eşlik ediyor. Palmiyeler ve yemyeşil bitkilerin gölgesinde küçük bir bahçe masası açık alanda yenilecek yemekler için mükemmel bir ambiyans oluşturuyor. Çimlerle kaplı ve kocaman ağaçların da bulunduğu alan, şehrin içinde olduğuna inanamayacağınız pastoral bir hava oluşturmuş.

Yorum Yazın