Tolga Mendi Nerede Yaşıyor? Tolga Mendi’nin Evi Nerede?

Tolga Mendi oyunculuk kariyerine Acı Aşk isimli diziyle 2015 yılında adım atmıştır. Son olarak ise, 63 bölüm yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle ekranlara gelmiştir. Hayran kitlesi oldukça fazla olan Tolga Mendi’nin nerede yaşadığı merak konusu olmuştur. Yeni Gelin dizisinin finalinin ardından Tolga Mendi, İstanbul’a taşınma kararı almıştır. Peki, Tolga Mendi nerede yaşıyor? Tolga Mendi’nin evi nerede? Yakışıklı oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tolga Mendi Nerede Yaşıyor?

Yakışıklı oyuncu Mendi, İstMarina Alışveriş Merkezi’nde yaptığı açıklamada; Beykoz Acarkent’ten ev aldığını belirtmişti. Yeni evi için alışveriş yapan oyuncu, diziden kazandığı tüm parayı bu eve yatırdığını belirtti fakat evin tam olarak değeri bilinmemekte.

Tolga Mendi Kimdir?

Tolga Mendi, 23 Mart 1993 yılında, Adana’da dünyaya gelmiştir. İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu; Craft Tiyatro Oyunculuk Eğitimi almış, 2015 yılında ise Acı Aşk dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Mendi, Show TV’de yayınlanan ve başrolü Jessica May Drociunas ile paylaştığı Yeni Gelin dizisinde Hazar karakterini canlandırmıştır.

Rol aldığı tüm diziler:

Yeni Gelin (Hazar Bozok) (TV Dizisi) – 2017–2018

Rüzgarın Kalbi (Cenk) (TV Dizisi) – 2016

Acı Aşk (Haydar) (TV Dizisi) – 2015

Acarkent’te Yaşayan Ünlüler

Acarkent’te yaşadığı veya yatırım yaptığı bilinen ünlüler arasında; Demet Akalın, Çağla Şikel, Erkan Petekkaya, Şafak Sezer, Emre Altuğ, Volkan Demirel, ünlü komedyen Tolga Çevik, Halit Ergenç, Murat Boz, Bergüzar Korel, Zerrin Özer, Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, Murat Başoğlu, Aşkın Nur Yengi, Haluk Bilginer, Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, Behzat Uygur, Merve Boluğur, Sinan Akçıl ve Murat Dalkılıç bulunuyor.

Benzer Haber  Türkiye’nin En Yeşil 10 Şehri

Yorum Yazın