Tom Cruise’un Evi

Tom Cruise’un evi de yakışıklı oyuncunun kendisi gibi görenleri büyülüyor. Görevimiz Tehlike ve Top Gun gibi sevilen filmlerin yakışıklı aktörü Tom Cruise’un evi göz kamaştırıyor! Ünlü oyuncu, eşi Katie Holmes ve küçük kızları Suri ile bu evde yaşamıştı. 2015 yılında Tom Cruise meşhur evini satışa çıkardı. Ev yine ünlü bir Hollywood yıldızı olan Eva Longoria tarafından 11.4 milyon dolara satın alındı. Bu sene Longoria da evi satışa çıkartmaya karar verdi. Arada geçen üç sene boyunca ev Eva Longoria’ya ait olsa da ünlü malikane hala Tom Cruise’un evi olarak biliniyor.

Göz alıcı malikane Laurel Canyon’un hemen yukarısına kurulmuş. Böylece ev, görkemli bir Los Angeles manzarasına sahip. 10.117 metre kare alana inşa edilen evin 7 odası bulunuyor.

Tom Cruise’un evi ve dekorasyonu

Tom-Cruise’un-Evi-emlaklobisi

Her yanı özenle döşenmiş bu güzel malikanenin en ufak detaylarına kadar titizlikle ilgilenilmiş. Henüz eve girerken görülen çelik dövme kapının zarifliği göze çarpıyor.

Oturma odasında kullanılan meşe parkeler ve ahşap detaylar ile birleşen şömine ortama sıcaklık katıyor. Beyaz mobilyalar ise eve ferahlık veriyor.

Evin mutfağı da çiftlik evi tarzında dizayn edilmiş. Yine ahşap, ortama sıcacık bir hava katarken paslanmaz çelik ev aletleri de mekana modernliği taşıyor. Geniş pencereleriyle oldukça aydınlık olan mutfağın taş zemini de dikkat çekiyor.

Tom-Cruise’un-Evi-emlaklobisi

Banyoda ise kullanılan doğal ve yumuşak renkler ortamı yumuşak ve dinlendirici hale getirmiş, adeta ortama bir spa havası katmış. Tom Cruise’un evi, insana ünlü oyuncunun oynadığı aksiyon sahnelerinden sonra evinde huzur ve dinginliği aradığını hissettiriyor.

Tom-Cruise’un-Evi-emlaklobisi

Evin dışı da en az içi kadar ilgi çekici. Isıtmalı bir havuzu bulunan evin aynı zamanda aydınlatmalı tenis kortu, geniş verandaları ve bir de misafirhanesi var. Gönlü bol aktörümüz yatıya kalacak misafirlerini de düşünmüş ve bahçesinde onlara özel 4 odalı ayrı bir bina ayırmış. Yemyeşil ağaçlarla dolu bahçesi de evin sahiplerinin gözlerden uzak kalmasına yardımcı oluyor.

Benzer Haber  Türkiye’deki Göl Evleri

Göz Alıcı Manzara ve Huzur

Tom-Cruise’un-Evi-emlaklobisi

Ünlü bir Hollywood starı olmak kolay değil! Ünlü yıldızlar genellikle kalabalık hayran kitlelerinden uzaklaşıp biraz nefes alabilecekleri gözlerden ırak yerlerde ev kurmaya çalışıyor. Ayrıca bu kadar göz önünde olan bu insanların hem kendilerini hem de sevdiklerini tehlikelerden korumaları gerekiyor.

Tom-Cruise’un-Evi-emlaklobisi

Megastar olarak da adlandırılan Tom Cruise’un evi de bütün bunlar göz önünde bulundurularak planlanmış. Eve giden sadece bir yol var ve bu uzun yolu kat ettikten sonra da malikanenin büyük, ürkütücü kapılarıyla karşılaşıyorsunuz.

Yorum Yazın