Ünlü Basketçi LeBron James’in Evi

Ünlü Basketçi LeBron James’in Evi ile ilgili tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz. NBA basketbolcuları arasında yıldızı en çok parlayan isimlerinden biri olan LeBron James’in, şutlarıyla potayı sersemletiği yetmezmiş gibi özel hayatını süsleyen sıra dışı ev zevkiyle de yıldızı parlatmaya devam ediyor.

Ünlü basketçi, geçen Aralık ayında Los Angeles’ta yeni bir ev satın aldı. Aslında bu yeni ev adeta bir sarayı andırıyor. Kralın yeni sarayı 23 milyon dolar gibi dudak uçurtan rakamlara sahip.
Saray benzetmesi elbette anlamsız değil; içerisinde 8 tane yatak odası ve 11 tane banyosu var ve böylesi bir düşüncenin akıllarda yer etmesi çok doğal.

LeBron James’in yeni evi

Los Angeles semalarında inşa edilen saray yavrusu, kapılarını okyanusa açıyor. Yaklaşık 15.800 metre kare alana sahip olan bu devasa mekanın içinde yok yok. Bir film karesinden fırlamış gibi tasarlanmış olan  ev sineması, beyazın tüm tonlarıyla adeta bir gelini andıran özel mutfağıyla göz kamaştırıyor.

İş dünyasının  tüm ciddiyetini içinde barındıran çalışma odası, mermerin tüm zarafetiyle döşendiği, hamam havasına bürünmüş banyosu ve elbette fitness salonlarına taş çıkartan spor odasına kadar en ince zevklerin dokunuşlarını görmek mümkün. LeBron James’in kişisel zevkine önem verdiği de gözlerden kaçmıyor. Özel olarak tasarladığı puro odası bunun en büyük kanıtı. Ayrıca teras katına rahatlıkla ulaşabildiği asansörle de pratik çözümler yaratmayı ihmal etmemiş.

Yeşil ve mavinin kucaklaştığı yer

LeBron James, başarının kaynağını şüphesiz iyi bilenlerden. ‘Sağlam kafa, sağlıklı vücutta bulunur. ‘ düsturuyla hareket ettiğini söylemek doğru olur. Bu yüzden ev alırken tercihini, doğanın kalbinden yana kullanmaya özen göstermiş. Şehrin gürültüsünden uzakta, yeşilin tüm tonlarını içinde barındıran ormanın ve okyanusun serin nefesini evin her tarafından almak mümkün görünüyor. Muazzam büyüklükteki bahçede bulunan verandada, kahvaltı keyfinin tadı da bir başka olsa gerek.

Modern ve klasiğin muhteşem uyumu

Çağımız modern dünyasında teknolojinin hayatımızdaki yeri arttıkça, klasiğe olan ilgi de gittikçe artıyor. Yaşam alanları modern tasarımlar ve klasik tasarımların birlikteliğiyle şık konseptler şeklinde yeniden yaratılıyor.

Benzer Haber  Ankara'ya Yakın Gezilecek Yerler Listesi

LeBron James’in  yeni sarayı için seçtiği mobilyalar, tablolar ve avizeler estetik duruşlarıyla göz dolduruyor. LeBron James yeni evinde, özellikle mobilya tercihinde abartıya kaçmamış, sade ve rahatlığa önem verdiği kadar, şıklıktan da ödün vermemiş gözüküyor.

 

 

Yorum Yazın