jenniferlopez

Ünlülerin Evlerinin Tahmini Değerleri

Dünyaca ünlü isimlerin evleri merak ettiğimiz konulardan biridir. İşte, bu ünlülerin evlerinin tahmini değerleri ve detayları:

John Travolta

 Johntravolta
Uçmayı çok seven hatta pilotluk ehliyeti olan ünlü Hollywood yıldızı John Travolta’nın Florida’daki muhteşem evi.
johntravolta
Travolta ve eşi Kelly Preston, kısa sürede dünyaya erişebilmek istedikleri için konaklarının etrafını jetlerin ve uçakların boyutlarına göre tasarladı.
johntravolta
John Travolta’nın evi Florida, Ocala’da bulunan özel bir havaalanı olan Greystone Havaalanı içinde yer alıyor. Travolta’nın evinin değeri  2,7 Milyon Dolar.

Acun Ilıcalı’nın Evi

acunilicali

Beylerbeyi’nde deniz manzaralı 435 metrekare 6 odalı villa sahibi olan Acun Ilıcalı’nın pek çok gayrimenkul yatırımı olduğu da biliniyor.

 acunilicalininevi
Evin değeri 3 Milyon Dolar.

 Selena Gomez

selenagomez

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez ile Etiyopya-Kanadalı R&B şarkıcısı sevgilisi The Weeknd, artık romantik anlar yaşayabilecekleri yeni bir eve sahipler.

Toplam maliyeti 2.25 milyon dolar olduğu tahmin edilen malikane artık Selena Gomez’e ait. Sahip olduğu şeylere bakıldığında aslında Selena Gomez, hem Hollywood hem de müzik dünyasının ünlü isimleri kadar abartılı bir yaşam içerisinde yer almıyor.

selenagomezinevi

2014te Tanzana’da sahip olduğu ilk evi, Iggy Azela ve ortağı Nick Young’a 3,5 milyon dolara satmıştı ve güzel kâr elde ederek 2,2 milyon dolar kazanmıştı. Gomez şimdi de Teksas Fort Worth’daki bin metrekarelik bir arsayı 3 milyon dolara satıyor.

 selenagomezinevi
Uzun çitlerle meraklı gözlerden gizlenen köşkün değeri 3 Milyon Dolar!
 

Murat Boz’un Evi

muratboz

Murat Boz, Acarkent’te yer alan, değeri 3 milyon dolar olan üç katlı villayı aylık 7 bin TL kira bedeli ile kiraladı.

muratbozunevi

Murat Boz, birçok ünlünün oturduğu Acarkent’e taşındı. Evlerin yaklaşık 3 milyon dolar civarında olduğu sitede, 7 bin TL aylık kiraya üç katlı villa tutan Murat Boz geçtiğimiz günlerde de 750 bin TL’lik Maserati otomobil almıştı.

Benzer Haber  Kızım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kenan Doğulu & Beren Saat

KenanDoğuluBerenSaat

Çengelköy sırtlarında yer alan ve Boğaziçi’ni ayaklar altına seren Sultan Makamı sitesindeki 3 katlı villada oturuyorlar. Villada 6 oda, 2 salon, 2 muftak, 6 banyo bulunuyor. 2 dönüm bahçe içerisinde konumlanan villanın kendine özel yüzme havuzu da var.

Beren-Saat-ve-Kenan-Dogulunun-evi

Sitede 9 villanın yanısıra 26 bahçe dubleksi, 26 çatı dubleksi ve 18 normal daire bulunuyor. Evlerin metrekare birim fiyatları konumlarına göre 3 bin ile 6 bin dolar arasında değişiyor. Sitedeki villalar 1050 – 1100 metrekare, bahçe dubleksleri 460 – 580 metrekare, çatı dubleksleri 450 – 530 metrekare, ara katlar ise 284 metrekare büyüklüğünde.

Jennifer Lopez

jennifer-lopez

Jennifer Lopez’in yaz aylarını rahatça geçirmek için kullandığı bu ev Hamptons’da. Evde 8 yatak odası, 7 banyosu, 1 sinema salonu, yüzme havuzu, spa, sauna ve buhar odası bulunuyor.

Jennifer-Lopez

Lopez’in evi 10 milyon dolar değerinde.

Yorum Yazın