24-gayrimenkul-insaat

24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul

24 Gayrimenkul ülkemizde 2010 yılından beri faaliyet göstermiştir. Şirket 24 grubun en gözde ve lokomotif şirketleri arasında yer almaktadır. Aziz Yeniay, Mehmet Çelik ve Ahmethan Yılmaz tarafından kurulun şirket hızlı ve yenilikçi adımlarla çok kısa sürede büyük başarılar kazanmıştır. Özellikle geliştirdikleri ‘’şehir projeleri’’ ile adından söz ettiren şirket bu anlamda oldukça efektif bir görüntü sergilemektedir. Bugüne kadar 17 başarılı projeye imza atan şirket bu anlamda da oldukça başarılıdır.

24 Gayrimenkul Hizmet Anlayışı

Firma her zaman kaliteyi ve modern şehir yaşamının en iyi şekilde yaşanması için akıllı projelere imza atmıştır. Ve tüm proje aşamasını profesyonel bir şekilde yönetmektedirler. Bir projenin tam anlamıyla onaylanması için yoğun ve dikkatli bir süreç gerekmektedir. Tüm projelerinde müşterilerine tamda söz verdiği tarihte teslimat yapmak firmanın en önemli önceliğidir. Ve hiçbir sebep zamanında teslime engel oluşturmamaktadır.

24 Gayrimenkul firma profili olarak şimdiye kadar gerçekleştirilen 17 başarılı proje, 645.000 metrekare inşaat alanı, 3 milyar 955 milyon TL’lik yatırım ve her biri tam zamanında teslim edilmiş daha bitmeden yüzde 90’lara varan oranda satışları yapılmış projelerdir.

24 Gayrimenkul Sosyal Sorumluluk Projeleri

24 Gayrimenkul sosyal sorumluluk projeleri konusunda mazisi çok büyük olmamasına rağmen her zaman gerek sponsorluklar gerekse verdiği diğer desteklerle adından sıklıkla söz ettiren bir firmadır. Bu sosyal sorumluluk projelerinden en önemli ve en anlamlısı ise 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında zarar gören TBBM’nin onarımı için gönüllü olan firmadır. Yine Burkino Faso’da bir okul ve bir hastane yapımını üstlenmiştir. Ayrıca birçok toplum yararına olan birçok organizasyona sponsor olan firma bu anlamda oldukça saygıyı hak etmektedir.

Tamamlanmış 24 Gayrimenkul Projeleri

İnşaat firması modern ve konforlu şehir yaşamını sağlayan aynı zamanla doğa ile dost projeleri ile ön plana çıkmaktadır. Firmanın tamamlamış olduğu projeler ise şu şekildedir; Stüdyo 24 Projesi, Cadde 24 Projesi, İstasyon 24 Projesi, Airport 24 Projesi ve Halkalı 24 Projesidir.

Satışı Devam Eden 24 Gayrimenkul Projeleri

Firmanın hali hazırda satışı devam eden ve hali hazırda çok büyük ilgi gören projeleri bulunmaktadır. Satışı devam eden projeleri ise şu şekildedir; Express 24 Projesi, Atakent 24 Projesi, Marina 24 Projesi, Prestige 24 Projesi, Arena 24 Projesi, Göl Plus 24 Projesidir. Her biri birbirinden avantajlı ve modern olan bu projelerin hepsi teslim tarihi garantili projeler şeklindedir.

Ön Talepteki Gayrimenkul Projeleri

24 Gayrimenkul olarak ön talep toplanana projeler bulunmaktadır. Şu an için talep toplama aşamasında olan bu projeler ise şu şekildedir; Başakport 24, Merkez Halkalı 24 ve Flat 24 şeklindedir.

Benzer Haber  İnşaat Ürünlerinin İthalatında Gümrük Vergisi Zammı

Yorum Yazın