3.Havalimanı Otobüsleri İlk 2 Ay Boyunca Yarı Fiyatına!

3.Havalimanı otobüsleri ilk 2 ay boyunca %50 indirimli olacak! İstanbul 3. Havalimanı 29 Ekim tarihinde açılacak. 3. Havalimanı ulaşımında kullanılacak Havaist otobüsleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’dan güzel haber geldi. Uysal, “29 Ekim’den başlayarak 2 ay boyunca İstanbul Yeni Havalimanına yolcu taşıyan otobüslerin ücreti yüzde 50 indirimli olacak” dedi.

Havaist otobüsleri, iki aylık deneme süresi boyunca yolcuları yüzde 50 indirimli taşıyacak. Diğer yandan 3. Havalimanına özel araçları ile giden yolcular, yine iki ay süreyle otoparktan ücretsiz faydalanabilecek.

3. Havalimanı ne zaman açılıyor?

İGA Havalimanı İşletmesi’nden yapılan açıklamaya göre, tüm dünyanın ve Türkiye’nin merakla beklediği İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılmasına bir haftadan az bir süre kaldı.

Yeni Havalimanına ulaşımı sağlayacak Havaist otobüsleri, 29 Ekim’den başlayarak 2 ay boyunca İstanbul Yeni Havalimanı’na yüzde 50 indirimli hizmet verecek.

Otopark 2 ay ücretsiz

Otopark kullanımı hakkında da yeni gelişmeler var. 3. Havalimanına kişisel araçlarını kullanarak giden yolcular, 30 Aralık 2018 tarihine kadar havalimanı otoparkından ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Taksi kullanarak şehir merkezine gitmek isteyen yolcular ise havalimanı için çalışacak taksilerle şehir merkezine ulaşabilecekler.

Benzer Haber  Plazalar Vadisi Satışa Çıkarılıyor!

Yorum Yazın