beylikduzuinsaatprojeleri

Beylikdüzü İnşaat Projeleri

İnşaat sektörünün gözde mekanlarından birisi olan Beylikdüzü’nde hali hazırda devam eden Beylikdüzü inşaat projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler yazımızda yer alıyor. Projelerin detayları, ulaşımı, daire tipleri ve fiyatları gibi özelliklere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hitit Business Residence

beylikduzuinsaatprojeleri

Beylikdüzü’nde yapımı devam eden projeler arasında en çok bilinenlerinden birisi Hitit Business Residence projesidir. Bu proje kapsamında toplamda 222 konut, 17 dükkan ve 27 de ofis bulunmaktadır. Dairelerin metrekareleri 39 ile 254 metrekare arasında değişiklik göstermektedir.

2018 Temmuz ayı itibariyle yapımı tamamlanan ve satışı başlanan bu projede fiyatlar 88 bin liradan başlayarak 700 bin liraya kadar çıkmaktadır. Projede yer alan konut ve dükkânlar Hürriyet Bulvarı Armet İş Merkezi No:11’de yer alan firmanın ofisi tarafından satışa sunuluyor. Hali hazırda projedeki gayrimenkullerin 3’te 2’sinin satıldığını da ifade etmemiz gerekir.

Mavera Villa Projesi

beylikduzuinsaatprojeleri

Beylikdüzü devam eden projeler arasında Mavera Villa Projesi de yer alıyor. Bu proje kapsamında 7+2 tipindeki konutlar müşterilere sunuluyor. Şehir hayatının debdebeli hayatından uzak sakin bir yaşam sürmek isteyenler için bahçeli villalar tasarlandı. Bu projede yer alan dairelerin 2019 yılının Mart ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Metrekare alanı ise 730 olarak belirlendi. En can alıcı noktalarından birisi olan fiyatlarına gelecek olursak 2,5 ile 3 milyon arasında değişen fiyatların bulunduğunu ifade edebiliriz.

3.Havalimanına 23 dakika gibi kısa bir süre içerisinde erişim sağlanabilmektedir. Toplamda 20 adet villa üretimi gerçekleştirilmiştir ve bunların yarıdan fazlası halen daha müşterilerini beklemeye devam ediyor. Akıllı ev sistemi kullanılan bu dairelerde otoparkından havuzuna kadar pek çok ayrıntının da düşünüldüğünü belirtmek isteriz.

Benzer Haber  İmar Barışı Detayları Belli Oldu!

Sunpark Evleri

beylikduzuinsaatprojeleri

2020 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanan Sunpark Evleri toplamda 96 daireden oluşuyor. Dairelerin metrekareleri ise 96 ile 184 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmıştır. Oryal ve Özyap inşaat ortaklığı ile hayata geçirilen bu proje ile modern bir yaşam alanı da inşa edilmiş olacak. Proje içerisinde hamam, sauna, fitness merkezi, açık yüzme havuzu ve deniz manzarasının olması da en çok beğenilen hususlar arasında yer alıyor.

Beylikdüzü konut fiyatları değişiklik göstermesi sebebiyle henüz tamamlanmayan bu proje hakkında herhangi bir yorum yapmak mümkün olmayacaktır. Nitekim henüz hiçbir dairenin satılmamış olması da fiyat oluşumunun tahmin edilmesini zorlaştıran unsurlardan birisidir.

Loft Valley

beylikduzuinsaatprojeleri

FAB Yapı tarafından hayata geçirilen bu proje kapsamında 40 ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteren toplam 106 konut inşa edilmektedir. Proje 2019 yılının haziran ayında teslim edilecek olup fiyatlar 513 bin lira ile 830 bin lira arasında değişiklik göstermektedir. Konut tiplerine bakacak olursak 1+1’den başlayıp 4+1’e kadar devam eden tipler bulunmaktadır.

Rose Garden Kavaklı

rose-garden-kavakli

Beylikdüzü konut projeleri arasında Rose Garden Kavaklı da yer alıyor. Bu proje kapsamında toplamda 126 konut inşa edilmekte olup konutların metrekareleri 123 ile 192 arasında değişiklik göstermektedir. 2018 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan bu konutlar Gül İnşaat tarafından yapılıyor ve 630 bin liradan başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor.

Kiler Marmara Evleri

beylikduzuinsaatprojeleri

Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Kiler Marmara Evleri projesi kapsamında toplamda 800 konut üretilmekte olup Aralık 2019 tarihine kadar konutların teslim edilmesi hedeflenmektedir. Projede yer alan konutların büyüklüklerinin ne kadar olacağı ise belirsizliğini koruyor. Proje içerisinde toplam 25 dükkân bulunacağını da belirtmemiz gerekir. Toplamda ise 7 blok bulunacaktır

Benzer Haber  Konut hesabı devlet desteği şartları neler?

Yorum Yazın