Alya Grandis projesi

Alya Grandis fiyat listesi!

Akkuş Gayrimenkul tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Alya Grandis projesinde daire fiyatları 700 bin liradan başlıyor.

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde geliştirdiği Alya Penta projesiyle dikkat çeken Akkuş Gayrimenkul yeni ortağı BOSS4 Gayrimenkul ile birlikte Alya Grandis projesine imza atıyor.

Lokasyon ve sosyal donatı alanlarıyla ön plana çıkan Alya Grandis’te daire tipleri 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 şeklinde tasarlandı. İnşaat çalışmalarının devam ettiği projede 100 adet bağımsız ünite ve 8 adet dükkan bulunuyor.

Alya Grandis fiyat listesi:

3+1 daire: 700 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire: 746 bin liradan başlayan fiyatlarla,

6+2 daire: 1 milyon 690 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her bütçeye ve kişiye özel ödeme planlarının yer aldığı Alya Grandis’te yüzde 30 peşinat ile kalan kısım için vade farksız 36 ay taksit yapılabiliyor.

10 bloküzerine inşa edilecek projede 100 daire 8 dükkan yer alacak. Alya Grandis projesinde yer alacak daireler 3+1, 4+1, 6+2 dubleks ve 7+2 dubleks tiplerde aile yaşamına uygun şekilde tasarlandı. Projede 3+1 daireler 135, 144, 182 ve 190 metrekarelerde 4 tipte, 4+1 daireler ise 200 metrekare büyüklüğünde planlandı.

AVM, hastane ve okullar ile konut sakinlerinin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek bir konumda yer alan projede birçok sosyal alan da bulunuyor. Konut sakinleri aktivite ve eğlenceği uzaklarda aramayacak. Alya Grandis projesinde kapalı yüzme havuzundan fitness merkezine, saunasından hamamına, yürüyüş parkurundan çocuk oyun alanlarına kadar çeşitli sosyal donatı bulunuyor. Kapalı otopark hizmetinin sunulduğu projede konut sakinleri araçlarını güvenle park edebilecek. Proje 7/24 güvenliğin bulunması da konut sakinlerine güvenilir ortam konusunda olanak sağlıyor.

Alya Grandis iletişim bilgileri:

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, 34528 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: 0212 855 57 50

Benzer Haber  Kiptaş'tan 'Türkiye İçin Kazanç Vakti' Kampanyasına Destek!

Akkuş Gayrimenkul hakkında;

Ağırlıklı olarak Beylikdüzü Bölgesinde konut, Avcılar ve Bahçelievler Bölgesinde ticari alan projeleriyle faaliyet gösteren Akkuş Gayrimenkul, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla birçok prestijli projeye imza atmıştır.

Arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve yatırım yapmak gibi gayrimenkul sektörüne bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan firmamız; Türkiye’nin inşaat alanındaki standartlarını geliştirmek, günümüz kent insanına yaşanabilir modern yaşam alanları sunmak anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

 

Yorum Yazın