AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul, 2011 yılında Anadolu Grubu tarafından kurulmuştur. Grubun inşaat sektöründeki şirketi olan AND Gayrimenkul, bugüne kadar yapımını üstlendiği projeleri başarıyla tamamladı. Yapılarında özellikle de insan odaklılık ön plana çıkmaktadır. Bu stratejiyi yapımını tamamladıkları yaşam alanlarında fazlasıyla hissedebilirsiniz. Örneğin, YAP-SAT yerine YAP-YAŞAT düşüncesini benimsemeleri bunun en iyi örneklerinden biri. Ayrıca inşaat sırasında dıştan içe değil, içten dışa tasarım konsepti de bu düşüncelerin bir sonucu. Bu sayede evi, dış tasarım değil iç mekana göre inşa edebiliyorlar. Bu da dönemin trendleri yerine sürdürülebilir kullanıma önem verdiklerini gösteriyor. Elbette mimari de AND Gayrimenkul için fazlasıyla önemli. Bu nedenle iç ve dış mekan planını birbiriyle entegre etmektedirler.

AND Gayrimenkul, konut ve ticari ofis alanında yaptığı çalışmaların sonucunu ise ulusal ve uluslararası ödüllerle almakta. AND Kozyatağı ve AND Pastel projelerinin uluslararası ödüller alması bunun güncel örneklerinden biri. Ayrıca AND Gayrimenkul de şirket olarak çeşitli ödüllerin sahibi. AND Gayrimenkul; GYODER, ÇEDBİK, Urban Land Institute ve Kartal Bölge Platformu üyesidir.

AND Gayrimenkul’ün Kuruluş Yılları

2011 yılında kurulan AND Gayrimenkul, ilk olarak AND Kozyatağı projesiyle sektöre adım attı. İki yılda tamamlanan bu proje, ticari ofis olarak hayata geçti. Pek çok açıdan kullanıcı dostu olan bu ofis, firmanın sürdürülebilirlik politikasını da yansıtmaktadır. Bütün detaylar tasarım aşamasındayken düşünülmüş ve inşaat sırasında tüm bu ince noktalara dikkat edilmiştir. Yapı malzemelerinin karbon izi, doğal ışık korunumu ve binanın güneşe yönelimi bu ince noktalardan bazılarıdır.

Firmanın AND Kozyatağı’ndan sonra ikinci projesi ise AND Pastel oldu. Bu projenin en göze çarpan özelliği ise Kartal’da başlı başına bir mahalle oluşturması. AND Pastel, henüz inşaat halindeyken Sign of the City tarafından devam eden projeler kategorisinde ödül aldı. Üç blok olarak ayrılan yapı, adalar ve deniz manzarasıyla da sakinlerine önemli bir ayrıcalık sunmaktadır.

Benzer Haber  Tapu işlemleri noterden yapılacak!

AND Gayrimenkul’ün Tamamladığı Projeler

AND Gayrimenkul’ün ticari ofis ve konut alanında bugüne kadar tamamladığı iki proje: AND Kozyatağı ve AND Pastel. Bu konseptlerle sektöre hızlı bir giriş yapan AND Gayrimenkul, bundan sonraki projelerinin kalitesine dair de önemli mesajlar sunmaktadır.

AND Gayrimenkul’ün Devam Eden Projeleri

AND Gayrimenkul, ticari ofis ve konut alanındaki başarılı projelerinden sonra üçüncü projesine başlamış durumda. AND Frekans adı verilen yapı, tıpkı AND Pastel gibi Kartal’da yer almakta. Bu projede de içten dışa tasarım ve kişiselleştirilmiş caddeler, sunulan önemli ayrıcalıklar arasında yer almakta.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yazın