and-gayrimenkul-projeler

AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından AND Gayrimenkul, her dönem kendini yenileyerek birbirinden özel projelere imza atıyor.

And Gayrimenkul Genel Bilgiler

2011 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ve Anadolu Grubu’nun köklü geçmişini de arkasına alan AND Gayrimenkul sektörde farklı bir duruş sergileyen nadir firmalardandır. 1950 yılında Yazıcı ve Özilhan aileleri tarafından kurulan Anadolu Grubu’nun alt firması olan AND gayrimenkul, YAP-SAT değil YAP-YAŞAT felsefesi ile hareket etmektedir.

Tüm projelerinde insan hayatını daha kolay hale getiren bir hizmet anlayışı sunar. Projelerinde dış mimariye odaklanmasının yanında insanların yaşamlarının büyük kısmının geçtiği iç mimarinin öneminin bilincindedir. Bu anlamda içten dışarıya bir tasarım anlayışı benimsemiş, diğer yapı projelerinden ayrılmıştır.

İçten dışarıya doğru giden proje anlayışı, daha kaliteli bir yaşam anlayışını benimsemeye yardım eder. Ayrıca dış mekanların tasarımında da geçici moda görüntülerinden ziyade her zaman etkisini devam ettirecek projeler hazırlamaktadır. Tüm çalışmalarda insana ve çevreye duyarlı hizmetler yürüten AND Gayrimenkul, iş hayatında zirveye odaklanmış durumda ve devamlı yenilikçi bir bakış açısı benimsiyor.

And Gayrimenkul Projeler

AND Gayrimenkul projeleri her biri birbirinden özel niteliklere sahip:

 AND Pastel : Hem sıcak mahalle kültürü hem de günümüz gerekliliklerinin bir arada olduğu özel bir proje. Yeni nesil bir mahalle anlayışını vurgulayan yapılar, Kartal’ın en büyük ölçekli projelerinden biri. Adalar ve deniz manzarasına hakim evlerle sıradışı bir konut sunuyor. Projenin en belirgin özelliği kentin farklı renklerinden ilham alması ve % 70 oranında yeşil alanlardan oluşması.

 AND Frekans: Kartal’da dikkat çeken projelerden bir diğeri Frekans projeleri. E -5 karayolunun yanında, metroya yürüme mesafesindeki bu konutlar, yenilik, kollektif yaşam alanlarını bir arada tutma gibi artılar sağlıyor. Kamusal bir çekim alanı yaratan mimarisiyle bu proje farklı blokların birleşimi olarak görülüyor. Konutların toplam sayısı 413 kadar. Sosyal alanlar, alternatif konsept özellikleri ile ideal bir alan yaratıyor. Projedeki konutlarda 1+1-2+1-3+1 daireler görmek mümkün.

 AND Kozyatağı: Anadolu Yakası’nın en prestijli ofis bölgesi olan Kozyatağı projesi, kentin ana ulaşım ağına olan yakınlığı ile biliniyor. E – 5 karayolu üzerinde yer alan AND Kozyatağı iş hayatında yüksek standartlar isteyenlerin beklentilerini karşılıyor. Projede yer alan yapıların en önemli özelliklerinden biri denge temasına önem vermesi. Ferah ofis alanları, zaman dışı tasarımı, yüksek otopark özellikleri ile benzerlerine fark yaratan bir niteliğe sahip. LEED Platinum Sertifikası alması bu ayrıcalığını kanıtlar nitelikte.

And Gayrimenkul Ödüller

AND Gayrimenkul ödülleri şu şekilde sıralanabilir:

2017 Company of the Year “Yılın Gayrimenkul Şirketi” kategorisinde Altın Stevie ödülü

AND Kozyatağı, “En İyi Ofis Geliştirme” kategorisinde Best Office Development Turkey

AND Kozyatağı “5 Star” ödülü ve International Property Awards’da Türkiye’yi bu kategoride temsil

AND Pastel Devam Eden Projeler Kategorisi’nde “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi” seçilmiştir.

Benzer Haber  Yaylalarda Kaçak Yapılaşmaya Sıkı Takip

Yorum Yazın