Arnavutköy Konut Projeleri

İstanbul’un yeni gözdesi Arnavutköy’de devam eden inşaat projeleri ile herkes aradığı konuta sahip oluyor. Son bir kaç yılın yükselen yüzü olan Arnavutköy’e olan talep arttıkça her geçen gün yeni projeler yükselmeye devam ediyor. İşte, Arnavutköy Konut Projeleri için detaylar;

Neo Bolluca 6 Projesi

arnavutkoykonutprojeleri

281 bin liradan 681 liraya kadar değişen fiyatlarla herkese hitap eden proje ile size bir yaşam kompleksi sunuluyor. Bolluca Mahallesi’nde Neo Yapı tarafından hayata geçirilen projede 1+1 ve 2+1 konutlar yer alıyor. Projede büyüklükleri 48 metrekareden 121 metrekareya kadar değişen 144 daire bulunuyor. Bekar yaşayanlar ya da aile olanlar için uygun daire tipleri sayesinde herkes aradığı yaşamı burada buluyor. Arnavutköy konut projeleri içinde size hem kaliteli bir yaşam sunuyor, hem de kolay ödeme seçenekleri ile herkesin daire sahibi olmasını hedefliyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinat ödeyerek kalanı için banka kredisi kullanabiliyor.  Ayrıca Neo Yapı vade farksız 12 taksit seçeneği de sunuyor. Ödeme seçeneklerinin çokluğu da alıcılar için kolaylık sağlıyor. Projedeki konutların kira getirisi de 2-3 bin TL civarındadır. Bu sayede yatırım amaçlı olduğunuz konut kendi kendisini ödeyecektir. Bu proje sizin ilginizi çektiyse diğer Neo Bolluca projelerine de bakabilirsiniz.

Hezarfen Konutları Projesi

arnavutkoykonutprojeleri

Arnavutköy’de yükselmeye hazırlanan Hazerfan Konutları projesi Hadımköy Mahallesi’nde her geçen gün hazırlıklar ilerliyor. Vefakar Yapı projede yer alan 420 konut ile sizlerle bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Projede tek tip 135 metrekare 3+1 daireler sunuluyor. Proje şu an hayata geçirilmekte olduğu için en uygun fiyatlardan alıcı buluyor. 2022’de teslim edilecek olan projeden şimdiden daire alarak çok uygun fiyatlara konut sahibi olabilirsiniz. Kooperatif mantığı ile üretilecek olan konutlar her kesimden kişinin ev sahibi olmasını hedefliyor.

Benzer Haber  UNESCO Türkiye'yi Uyardı: Yüzde 90'ı imar barışında!

Ödeme kolaylıkları sayesinde herkes şimdiden gelecekteki evi için yatırım yapabilir. İlk olarak arsa hisse bedeli olan 84 bin 500 TL ödeme yapılması gerekiyor. Bu ödeme aynı zamanda peşinat olduğu için başka peşinat ödenmiyor. Dairenin kalan parası ise 83 ay faizsiz vade ile ödenebiliyor.

İstanbul gibi konut piyasasınin yüksek olduğu bir yerde dar gelirlinin ev sahibi olması için oldukça avantajlı bir proje. Arnavutköy ucuz konut projeleri arayanlar mutlaka degerlendirmeliler.

Yeni İstanbul Evleri Projesi

arnavutkoykonutprojeleri

Geniş, uygun fiyatlı, kaliteli konutlar arayanlar için oldukça ideal bir proje. 143 metrekare 3+1 dairelerden oluşan projede tam 162 konut bulunuyor. Fiyatlar ise 325 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. 4 bloktan oluşan projede her katta 3 daire bulunuyor. Bazı daireler tek kat iken bazıları ise dubleks. Fiyat farkları da bunlardan kaynaklanıyor. Dairelerde tavan yüksekliği oldukça yüksek düşünülmüş. Böylece oldukça ferah ve aydınlık konutlar bulunuyor.

2018’de teslim edilecek olan projenin büyük çoğunluğu sahiplerini buldu bile. Siz de en kısa zamanda en uygun fiyata daire sahibi olmak istiyorsanız hemen projeyi inceleyebilirsiniz.

Benna Grup tarafından hayata geçirilen projenin neredeyse yarısı yeşil alanlara ayrılmış durumda. Bu sayede aile hayatı ve nezih bir yaşam sizi bekliyor. Firma tarafından 40 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunulması da ödemeyi cazip hale getiriyor. Kanal İstanbul manzarasına sahip olacak proje Hadımköy Akpınar’da hayaya geçiyor.

Arnavutköy projeden konut satın alma ile hayallerinizdeki eve çok uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz. Bu projeler henüz hayata geçme aşamasında olduğundan en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunuluyor. Kendi kullanımınız ya da yatırım için tercih edebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın