Ataşehir Konut Projeleri

İstanbul’da konut sahibi olmak istiyorsanız Ataşehir konut projeleri ile aradığınız konutu bulabilirsiniz. İstanbul gibi konut piyasasının yüksek olduğu bir şehirde en cazip fiyatlara en avantajlı dairelere sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Modern

atasehirkonutprojeleri

Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesinde yükselen proje daire ve dükkanlardan oluşuyor. 1106 konutluk dev proje 34 bin metrekarelik alana kuruluyor. Projede 1+1’den 5+1’e kadar pek çok daire seçeneği mevcut. Dairelerin büyüklükleri ise 78 metrekareden başlayarak 440 metrekareye kadar değişiyor. Hayata geçirilmekte olan projede fiyatlar 529 bin liradan başlıyor.

Lens yapı tarafından hayata geçirilen proje 3 bloktan oluşuyor. Bu projeden konut sahibi olmak isteyenler sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek satın almaları gerçekleştirebilir. Kalan miktar ise 72 ay taksitle ödeniyor. Ayrıca projede %10 KDV indirimi de sağlanıyor.

Aram Deluxe

atasehirkonutprojeleri

Aramis yapı tarafından hayata geçirilen proje Küçükbakkalköy’de yükseliyor. 52 daireden oluşan projede 2+1, 3+1, 4+1,5+1 ve 6+2 daire seçenekleri bulunuyor. 89 metrekareden başlayan daireler 257 metrekareye kadar ulaşıyor. Her dairenin bir otoparkı ve deposu bulunuyor. Proje şu an tamamlanmış olduğu için satın alma halinde hemen teslim imkanı mevcuttur.

Ataşehir’de lüks konut projeleri arayanlar için mutlaka değerlendirilmesi gereken bir seçenek. 590 binden başlayarak bir milyon 350 bin TL’ye kadar değişen fiyatlar herkese hitap ediyor. Krediye uygun ödeme seçenekleri sayesinde herkes konut sahibi olabilecek.

Projenin lokasyonu İstanbul’un önemli noktalarına kolay ulaşım sağlıyor. Alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olan proje, pek çok ulaşım alternatifine de sahip.

Marmarams Projesi

atasehirkonutprojeleri

Esatpaşa mahallesinde hayata geçirilen proje daire ve dükkanlardan oluşuyor. Toplamda 240 konutun bulunduğu proje 6 bin metrekareye yakın bir alanda yükseliyor. 1+1’den başlayarak 5+1’e kadar konut seçenekleri bulunuyor. En küçük daire 57 metrekare iken en geniş daire ise 232 metrekare olarak satışa sunuluyor. Ekim 2018’de teslim edilecek olan daireler neredeyse teslime hazır. Ataşehir konut satın alma için değerlendirmeniz gereken bir seçenek.

Benzer Haber  Modda Port güncel fiyat listesi!

Projede fiyatlar 379.500 TL’den başlıyor. Tavan fiyat ise 1.332.000 TL olarak sunuluyor. Rams Yapının hayata geçirdiği proje 6 bloktan oluşuyor. Ödeme seçenekleri de oldukça avantajlı. Peşin alımlarda %10 indirim sağlanıyor. 46 ay vade farksız taksitlerle de ödeme yapılıyor. 3.180 TL’den başlayan taksitlerle kısa sürede ev sahibi olacaksınız.

Ön Talep Aşamasındaki Projeler

Ataşehir’de pek çok proje şu anda satışa sunulmuş ya da teslime hazırken bazı projeler ise yükselmeye hazırlanıyor. Nidapark Yenisahra, Ataşehir Skymark, Avrupa Office Ataşehir ve Nestiva Ataşehir projeleri şimdi ön talep aşamasında. Konut ve işyeri projelerinin çok yakın zamanda hayata geçmesi için çalışmalar başlayacak.

Tüm bu projeler İstanbul’un en iyi lokasyonunda bulunuyor. Ulaşım imkanlarının gelişmişliği ile herkese hitap ediyor. İster konut isterseniz de işyeri satın alıyor olun bu imkanlar işiniz kolaylaştıracak. Merkezi konumu, ulaşım alternatiflerine yakınlığı ve alışveirş merkezleri gibi sosyalleşme alanlarına yakınlığı ile herkesi cezp edecek.

Projelerde sadece konut ve işyerleri değil ihtiyacınız olan her şey mevcut. Yüzme havuzları, oyun alanları ve parklar, sauna, fitness ve spor salonu, yürüyüş parkurları, alışveriş için market mağaza vb. gibi günlük yaşamdaki tüm ihtiyaçlarınız bir arada bulunuyor.

Merkezi ısıtmaya sahip, havadar ve geniş balkonlu, son derece ferah ve güneş alan, içi en lüks şekilde yapılan dairelerle aradığınız tüm özelliklere sahip olacaksınız.

Ataşehir cazip konut projeleri ile ev hayali kuran herkes hayallerine kavuşacak. Uygun ödeme seçenekleri sayesinde yavaş yavaş arzu ettiğiniz konuta sahip olacaksınız.

 

 

 

Yorum Yazın