atasehir-modern-fiyat-listesi

Ataşehir Modern fiyat listesi!

Lens Yapı tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Ataşehir Modern projesi satışa çıktı. Lens Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Kutlu Kurtköy’de hayata geçirdiği Lens İstanbul projesinin ardından Ataşehir Modern’e imza attı. 34 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek proje 3 kuleden meydana geliyor.

250 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerine inşa edilen projede 25 katlı Grand Kule, 35 katlı Balance Kule ve 43 katlı Flex Kule yer alıyor. Modern mimarinin izlerini taşıyan proje 1.116 daire ve 44 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Kurtköy’de geliştirdiği “Lens İstanbul” projesinde oldukça başarılı olan Lens Yapı bu kez rotasını Ataşehir’e çevirdi. İstanbul’un en değerli lokasyonlarından olan Ataşehir hem ulaşım akslarına yakınlığı hem de İstanbul Finans Merkezi’ne olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Ataşehir Modern projesinde daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. En küçük daire 78 metrekare en büyük daire ise 440 metrekare olarak planlandı.

Ataşehir Modern fiyat listesi

  • 1+1 daireler 562 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 daireler 875 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler 1 milyon 175 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 4+1 daireler 2 milyon 65 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 5+1 daireler 2 milyon 972 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Ataşehir Modern projesinde yüzde 25 peşinat 0,99 vade farkı ile 72 ay taksit imkanı sunuluyor.

Anadolu Yakasında Kurtköy ve Ataşehir bölgelerinde yatırımlarına devam eden Lens Yapı inşaat çalışmalarına başladığı projeyi 2021 yılı Mart ayında teslim etmeyi planlıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında kafeterya, yüzme havuzu, sinema, yoga, kareoke, buhar odası, türk hamamı, fitness, yürüyüş alanları, cadde mağazaları, market, 24 saat güvenlik, basketbol sahası, futbol sahası, kamelya, otopark ve yeşil alanlar yer alıyor.

Benzer Haber  İnşaat sektörü nasıl kurtulur?

E-5 ve E-6 karayoluna komşu olan proje Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne yakınlığıyla ön plana çıkıyor.

Ataşehir Modern projesiyle ilgili ödeme seçenekleri, daire metrekare birim fiyatları, indirim oranları, anlaşmalı bankalar, taksit sayısı, kredi faiz oranları gibi konularda daha detaylı bilgi almak için 0.216. 740 07 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Lens Yapı Kurtköy’de 1.162 konut ve 88 adet ticari üniteden oluşan Lens İstanbul ve 1.100 konut ve ticari alanlardan oluşan Lens İstanbul 2 projesini inşa etmektedir.

Ataşehir Modern adres bilgileri:

Küçükbakkalköy Mah. Ahmet Yasevi Cad. 34750 Ataşehir/İstanbul

 

Yorum Yazın