Babacan-Central-emlaklobisi

Babacan Central fiyat listesi!

Babacan Holding tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilmekte olan Babacan Central projesi ön talep toplamaya devam ediyor. Yaklaşık 3 hafta önce topraktan satış faaliyetlerine başlanan projenin hafriyat çalışmaları tamamlanmak üzere.

 

Beylikdüzü E5 yolu üzerinde hayata geçirilecek proje 20 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Projenin inşaat alanı ise  130 bin 250 metrekareden oluşuyor. Projede konut, ofis, home-ofis ve ticari alanlardan meydana gelen 740 adet bağımsız ünite yer alıyor. Projenin alt 2 katında 17-18 adet yürüyen merdivenin olacağı açık alış veriş merkezi yer alacak.

 

Üç blok olarak tasarlanan Babacan Central projesinde A blok 24 katlı residence bloğu, B blok konut ve home-ofislerin bulunduğu 26 katlı kule bloğu, 19 katlı C blok ise 3+1 konutların yer aldığı oturum bloğu olarak planlanmış. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 dair seçeneklerine yer verilmiş. Satışa açılan B bloğundaki 1+1 dairelerin büyüklükleri brüt 75 metrekare. Diğer konut seçeneklerinin metrekare bilgileri henüz açıklanmadı.

Babacan-Central-emlaklobisi

 

Projedeki daireler;

1+1 daire: 495 bin TL’den

2+1 daire: 830 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki 3+1 daireler ise henüz satışa açılmadı.

Babacan Central projesinden konut almak isteyen yatırımcılar için firma bünyesinde yüzde 20-25 peşinat ile 36 ay vade farksız taksitlerle ödeme seçeneği sunuluyor. Lansman sonrasında bankalar ile anlaşmaları tamamlanacak olan projeden banka kredisi ile de konut sahibi olmak mümkün olacak.

Babacan Central sosyal olanaklar ve teslim tarihi!

Projenin sosyal olanakları arasında; B blok altında yer alan 3 bin 500 metrekarelik fitness alanı, sauna, Türk hamamı, SPA, voleybol ve basketbol sahaları, tenis klubü, toplantı odası, organizasyon odası, eğlence odası, sinema odası, playstation odası, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Daire teslimlerinin Temmuz 2020’de yapılması planlanan Babacan Central projesi Beylikdüzü’nde ki metrobüs durağının arasında, Marmara Park AVM’nin hemen karşısında yer alıyor. Proje bölgedeki birçok hastane, okul ve alışveriş merkezine yakınlığı ile dikkat çeken bir lokasyonda yer alıyor.

Benzer Haber  İnşaat sektöründe "ipotekli tapu" sorunu!
Tlf: 0 212 876 18 08
Web: http://babacancentral.com/
Bilgen Kutlu / Şubat 2018

Yorum Yazın