Basaksehirkonutprojeleri

Başakşehir Konut Projeleri

Devam eden Başakşehir konut projeleri hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Böylelikle piyasa hakkında genel bir bilgi birikimine de sahip olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz konut ya da ticari bölümü hangi projeden daha avantajlı alabileceğinizi görebilirsiniz.

Kuzey Cadde Projesi

Basaksehirkonutprojeleri

TOKİ ve Makro inşaatın ortak çalışması ile hayata geçen proje bir ticari alan projesidir. Projede 50 ticari dükkân yer alacak. 50 metrekareden 1500 metrekareye kadar değişen büyüklüklerdeki ticari alanlar her sektöre hitap ediyor. 10 bin metrekareden fazla alana inşa edilen projede pek çok ayrıcalık bulunuyor.

Yüzde 50 peşinat ödeyerek kalanını ise taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda peşin alımlarda %10 indirim imkânından yararlanabilirsiniz. Bu ticari alan projesi ile bölgenin ihtiyacı olan hareketlilik ve mağaza ihtiyacı karşılanacaktır. Başakşehir ticari alan projesi ile mağazanızın ya da ofisinizin ilkini açabileceğiniz gibi zincirinize bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Fuzul Başakcity Boutique Projesi

Basaksehirkonutprojeleri

Fuzul Yapı tarafından inşa edilen proje 1+1 dairelerden 4+1 dairelere kadar çeşitli büyüklüklerde rezidans daireler bulunuyor. 70 metrekareden 200 metrekareye kadar değişen 123 konut bulunuyor. İki bloktan oluşan projede pek çok yaşam alanı bulunuyor.

Projeye 15 bin TL peşinat ya da %5 peşinat ile katılabilirsiniz. Kalanını ise taksitlerle ödeyebilirsiniz. Ön talep aşamasında olan projede şimdiden uygun fiyatlarla topraktan daire almaya başlayabilirsiniz.

Projedeki konutların satış fiyatları yakın zamanda netleşecek. Projeyi şimdiden inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Satışa açılması halinde herkesten önce alım yaparsanız en uygun fiyatlardan konut sahibi olabilirsiniz.

Başaktepe evleri

Basaksehirkonutprojeleri

Aydur İnşaat’ın hayata geçirdiği proje 7 bin 500 metrekarelik alanda yapılıyor. 80 konutluk proje 3+1 dairelerden oluşuyor. Her daire 118 metrekareden oluşuyor. Bu konutlardaki sosyal donanım sayesinde herkes aradığı huzurlu yaşamı bulacak. 800 bin TL ile 875 bin TL’den satışa sunulan dairelerde herkese özel ödeme koşulları sunuluyor. 2 bloktan oluşan proje aile yaşamına son derece uygun.

Benzer Haber  İnşaat Maliyetlerindeki Büyük Artış!

Spor salonları, yüzme havuzları, basketbol voleybol sahaları, oyun parkları ve daha pek çok sosyal donatı hem çocuklarınız hem de sizin için oldukça renkli bir hayat sunuyor.

Lal Bahçe

Basaksehirkonutprojeleri

Başakşehir’de devam eden konut projeleri arasında Lal Bahçe farkını belli etmektedir. HYK Yapı ve Kiptaş ortaklığında yapımına devam edilen Lal Bahçe konutları 4+1 tipinde üretilmektedir. Toplamda 36 konut sayısı bulunurken konutların metrekareleri 175 ile 216 arasında değişiklik göstermektedir. Konutların teslimi ise Temmuz 2018’de yapılacaktır.

TEM 34 İkitelli

Basaksehirkonutprojeleri

Başakşehir konut projelerinden birisi de TEM 34 İkitelli projesi yer alıyor. Bu proje kapsamında toplamda 275 konut bulunurken metrekareleri 100 ile 25 bin arasında değişiklik göstermektedir. Konutların teslim tarihi ise Mart 2020 olarak belirlenmiştir. Projenin yapımcı firmaları ise Eşbah Yapı ile Akyapı’dır.

3.İstanbul Grand Rezidans

Basaksehirkonutprojeleri

Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından yapımına başlanan 3. İstanbul Grand Rezidans projesi kapsamında toplamda 140 konut bulunuyor. Konut tipleri ise 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak belirlenmiştir. Konutların metrekareleri ise 76 ile 252 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Konutların fiyatları ise 403 bin lira ile 1 milyon 71 bin lira arasında değişiklik göstermektedir.

Avrupark Hayat

Basaksehirkonutprojeleri

Cihan İnşaat tarafından yapımına devam edilen Avrupark Hayat projesi kapsamında toplam 1095 tane konut bulunuyor. Ekim 2020 yılında teslim edilecek olan bu konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak çeşitlilik arz ediyor. Konutların fiyatları ise 244 bin liradan başlayarak 748 bin liraya kadar çıkmaktadır. Peşin alımlarda ise konutlarda ekstra indirimler yapılıyor.

 

 

 

Yorum Yazın