Çamlıca’daki TV Kulesine Restoran Bölümü Yapıldı

Çamlıca’daki TV kulesine restoran bölümü yapıldı! Çamlıca tepesine inşa edilen 365 metre yüksekliğindeki TV kulesinin restoran ve seyir terası yapılacak yerleri monte edildi.

Cnnturk haberine göre; Küçük Çamlıca’daki anten kulesi yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Kulenin restoran ve seyir terası yapılacak yerleri monte edildi.

İşçilerin 365 metrede çalışmaları hızla devam ediyor. Kulenin son hali havadan görüntülendi. Görüntülerde yapımına 1 Mart 2016’da başlanan TV kulesinin son hali gözler önüne seriliyor.

Çamlıca’daki TV Kulesinin Son Hali

İstanbul’un siluetini bozan Çamlıca’daki radyo ve TV vericilerini tek bir vericide toplayacak olan dev kulenin restoran bölümü monte edildi. 365 metreye ulaşan yüksekliği ile Eyfel Kulesi’ni geride bırakan Çamlıca’da, inşaatta gelinen son durum ise havadan görüntülendi.

 
Büyük Çamlıca Tepesi’nde görüntü ve çevre kirliliğine sebep olan mevcut anten direkleri kaldırılarak sayısal yayına geçiş sürecini sağlamak amacıyla Küçük Çamlıca’da tek bir anten kulesi yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Kulenin restoran ve seyir terası yapılacak yerleri monte edilirken, işçilerin 365 metrede çalışmaları hızla devam ediyor. Kulenin son hali İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından havadan görüntülendi.
Görüntülerde 1 Mart 2016 tarihinde başlanan yapım sürecinde toplam 365 metre yüksekliğe sahip kulenin restoran ve seyir terası olacak kısmının monte edildiği görülüyor.
Benzer Haber  Konuta yeni model: Yarım evler satışa çıkıyor

Yorum Yazın