camliyaka-konaklari-cekmekoy

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy konut projesi!

Ege Yapı tarafından Çekmeköy’de hayata geçirilen https://romiroslick.tk Çamlıyaka Konakları konut projesinde satışlar başladı. Kaliteli yaşam alanları üretmek için yola çıkan Ege Yapı yeni projesinde az katlı yatay mimariye önem veriyor. Sınırlı sayıda yaşam vurgusu yapılan projede toplam 66 adet daire yer alıyor.

19 bin metrekare arsa üzerinde 66 adet bağımsız bölümden oluşan projede daire tipleri 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmış. 4 katlı 12 blok üzerine inşa edilen pinskonwaiperi.ga Çamlıyaka Konakları projesinde daire büyüklükleri ise 170 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Hem şehrin içinde hem de karmaşıklığın dışında doğal bir yaşam arayanlar için tasarlanmış proje yüzde 75 yeşil alan içerisinde inşa ediliyor. Proje Çam ormanlarının yanıbaşında kuş cıvıltıları arasında tam bir doğal yaşam sunuyor.

Çamlıyaka Konakları fiyat listesi

3+1 daire 170 metrekare 1 milyon 800 bin liradan başlayan fiyatlarla,

5+1 daire 322 metrekare 3 milyon 850 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Çamlıyaka Konakları projesinde yüzde 25 peşinat ile kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 iskonto uygulanıyor.

Konut projesinin sosyal donatı alanları arasında 24 saat güvenlik, yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, basketbol sahası, futbol sahası, okuma odası, hobi bahçesi, yürüyüş alanları, kafeterya, sinema salonu, market, spor salonu, restoran, spa, buhar odası, türk hamamı, güneşlenme terası yer alıyor.

Çekmeköy Durmuşoğlu mahallesinde geliştirilen flowichalticsingfes.tk Çamlıyaka Konakları projesinde en büyük daire 5+1 ve 322 metrekare olarak tasarlandı. Daha çok geniş aileler için planlanan projede stüdyo ve 1+1 daire seçeneği bulunmuyor.

Az katlı oluşu, özgün mimarisi, projenin önünde üst segment markaların olacağı ticari alanları ve sosyal alanları ile bölgede fark oluşturacak ÇamlıYaka Konakları iki yıl sonra teslim edilecek.

Benzer Haber  Babacan Central fiyat listesi!

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Ege Yapı olarak açıkladığımız yatırımlar zincirinin bir halkasını daha duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. u’lik yeşil alanıyla Çekmeköy, hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpıyor. Yatay yapılaşma ile birlikte yüksek yoğunluktaki ormanların getirdiği huzur ve sağlıklı yaşam şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmayı sağlıyor” dedi.

https://gcenanenetsio.tk Proje Künyesi:

mahfiduckpho.tk Yapımcı Firma: Ege Yapı

Proje Tipi: Villa, Konut
Konut Sayısı: 66
Arsa Alanı: 19 bin metrekare
Konut Tipleri: 3+1, 4+1 ve 5+1
Metrekare Alanı: 170 – 322 m2
Teslim Tarihi: Mart 2020

Çamlıyaka Konakları iletişim bilgileri:

Adres: 1 Merkez Mah. Durmuşoğlu Cad. 34782 Çekmeköy/İstanbul
Telefon: 0 850 222 53 43

 

 

 

 

 

Yorum Yazın