cekmekoykonutprojeleri

Çekmeköy Konut Projeleri

İstanbul Çekmeköy Konut Projeleri ile ihtiyacı olan insanlara muhteşem konutlar sunuluyor. İstanbul’un yükselen değeri Çekmeköy tamamlanan ve yapımı devam eden müthiş projelerle daha da değerlenmeye devam ediyor.

Son dönemde gayrimenkul sektöründe yaşanan gelişmeler oldukça fazla. İnsanların konut ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına sürekli olarak yeni projeler çıkmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi ve diğer projelere göre tercih edilebilmesi için her projede yeni bir gelişme ve ayrı bir özellik de projelerle birlikte çıkartılmaktadır. Projeler arasında konut ihtiyacı olan insanlar arasında seçim yapılabilmesi için bu tarz özelliklere ayrıca önem verilmektedir.

Zin D Diamond Rezidans

cekmekoykonutprojeleri

Çekmeköy, Cumhuriyet mahallesinde yapılan, metrobüs ve ulaşım araçları ile kolayca ulaşılabilen Zin D Diamond Rezidans 48 m² stürdyo daireleri ve 167 m² 4 odaları daireleri ile ihtiyacı olan insanlara hizmet vermeye hazırlanıyor. 166 adet konut ve 30 adet de ticari alanı bulunan proje inşaatı devam etmektedir. Yaklaşık olarak % 60’ı tamamlanmış olan proje için teslim tarihi Mayıs 2019 olarak belirlenmiş durumda. 2 blok halinde yapılan tasarımıyla Zin D Diamınd Rezidans, yatırım yapmak isteyen yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu kadar büyük ve talep gören bir projeden konut almak isteyen insanların ayrıca sürekli artan fiyatları ile yatırım yapmak için bu projeyi tercih etmektedirler.

Nef Çekmeköy

cekmekoykonutprojeleri

İnşaat sektörünün en büyük firmalarından Nef Çekmeköy’de yapmış olduğu projesi ile konut ihtiyacı olan insanlara hizmet vermeye devam ediyor. Metobüs ve diğer ulaşım araçlarını kullanarak kolaylıkla gidebileceğiniz proje bu ulaşım araçlarına oldukça yakındır. Toplam 1.500 adet konut ve dükkan alanları ile oldukça büyük bir kompleks yapan Nef, özellikle yatırım amaçlı satın almak isteyenlerin tercih ettiği bir proje olmuş durumda. Nisan 2020 tarihinde teslim edilmesi planlanan 66 m² ile 266 m² arasındaki konutlarını yapmaya devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şekilde planlanan daireler ile her ihtiyacı karşılayacak olan seçenekler sunulmaktadır. 358.000 Tl ile 531.000 Tl arasında satış fiyatları olan Nef Çekmeköy projesi ile aynı zamanda alışveriş merkezi, ortak kullanım alanları ve sosyal yaşam alanları ile her ihtiyacınızın karşılanacağı bir kompleks durumunda.

Benzer Haber  Bu Perde Güneş Işığı İle Şarj Ediliyor!

Aletha Moonpark

cekmekoykonutprojeleri

Çekmeköy Taşdelen mahallesinde yapımı devam eden Aletha Moonpark, 3 bloktan ve 284 daireden oluşan Has İnşaat tarafında yapılan büyük bütçeli bir projedir. 65 m² ile 220 m² kullanım alanları ile yapılan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 oda seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Yapılan inşaatın boyutları ve site sakinlerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak olan bir tesis elde edilmesi için yapılan çalışmalar meyvesini vermeyi başarabilmiştir. 2016 yılında başlamış olan projenin teslim tarihi Haziran 2019 olarak belirlenmiştir.

Neo Bolluca 6

cekmekoykonutprojeleri

İstanbul Arnavutköy’de devam eden inşaat projeleri arasında en çok dikkat çeken projeler arasında Neo Bolluca 6 projesi bulunmaktadır. Özellikle yatırım yapmak isteyenlerin tercih ettiği projenin tamamlanması ile birlikte yaklaşık olarak % 50 kar edileceği tahmin edilmektedir. Arnavutköy Bolluca mahallesinde yükselen projede 144 adet konut yapılması planlanmaktadır. Daireler 48 m² ile 121 m² arasında değişmekle birlikte sadece 1+1 ve 2+1 daireler yapılmaktadır. Planlanan satış fiyatları 281.000 Tl’den başlayarak ile dairelerin özellikleri ve konumlarına göre  681.000 Tl’ye kadar çıkmaktadır. Ulaşım araçlarını kullanarak kolayca ulaşabileceğiniz Neo Bolluca 6 projesi ile aynı zamanda İstanbul’a yapılan 3. Havaalanına oldukça yakındır.

İstanbul’da yaşayan ya da yatırım yapmak isteyen insanların özellikle tercih ettiği Çekmeköy konut cenneti olarak da biliniyor.

Yorum Yazın