dap-yapi-ziya-yilmaz

DAP Yapı

Dap Yapı Holding

Emlak sektöründe önemli firmalar arasında yer alan DAP Yapı her dönem çok sayda müşterisini birbirinden özel tasarım konutlarla buluşturuyor. Hemen aklınıza gelebeilir DAP ne demek? DAP “Doğru Alanda Projeler” sloganının kısaltması.

Dap Yapı Hakkında Genel Bilgiler

İlk markalı konut projelerini 1999’da gerçekleştirmeye başlayan Dap Yapı günümüze kadar onlarca ödül alan kapsamlı bir firmadır. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rafet Yılmaz ile varlığını sürdüren firma, yapı sektöründe çığır açan gelişmeleriyle biliniyor.

İnsana ve çevreye duyulan saygı çerçevesinde yapı sektöründe ilerlemelerini gerçekleştiren inşaat firması, gelecekte oluşturulacak mimari yapıların, yatırım değerini artıran projeler geliştirmekte. “Doğru Alanda Projeler” üretmek düşüncesinden yola çıkarak, model yaşam alanları sunması da ayrıca bir avantaj olarak görülüyor.

Günümüzün model yapı şirketleri arasında gösterilen Dap Yapı geçmişin de verdiği tecrübe ile devamlı ilerlemeyi hedefliyor. Her dönem sunduğu farklı konseptlerle sıradışı bir mimariye imza atıyor.

İstanbul’da Benzersiz Mimariler

Taksim Petek Rezidans projesi, İstMarina, İstMarina Ofis , İstMarina AVM projeleri ile benzeri olmayan bir işe imza atan Dap Yapı çok yönlü yaşamın kapılarını aralamayı hedefliyor. Değeri her geçen gün artan bölgelerde özel tasarım konseptlerini uygulama çabası da bunun göstergesi niteliğinde. İstanbul açısından tanıtım değeri yüksek işlere imza atan Dap Yapı sınırsız ayrıcalıklar vaat ediyor. Bu doğrultuda her geçen gün yeni bir proje ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Altunizade’de yüksek prestijli Validebağ Konakları’nı

İzmir’de, seçkin bir yaşam merkezi olacak olan DAP İzmir’i

Kartal’da gökyüzü bahçeleri olarak anılan Teras Kule’yi hayata geçiren Dap Yapı mimarî özgünlükten ödün vermiyor. Her biri şehre değer katan ve silüet değişimi ile sonlanan yapılarda bir anlamda sembol mimariler gündeme geliyor. Bu ayrıcalık Dap Yapı’nın dünya çapında bir marka olmasını sağlıyor.

Dap Yapı Satışı Tamamlanan Projeler

Satışı tamamlanan projeler şu şekilde sıralanabilir:

Dalga Kule

Tango Kule

Dap Royal Center

Y Ofis

Z Ofis

İ Ofis

Bumerang Ofis

Burgu Kule

S Ofis

Dragos Royal Tower

Dap Royal Center

A Ofis

Bahsedilen projelere ek olarak gelecekte satışı yapılacak olan ve hali hazırda satışı devam eden projeler de bulunmaktadır.

Dap Yapı Ödülleri

Firma geliştirdiği projelerle birçok yerde ödüle layık görülmüştür. Dünya çapında birçok mecrada beğeni toplayan bu ödüllü projelerden bazıları şunlardır:

TANGO KULE- Yeni Otel İnşaatı ve Tasarımı

DAP ROYAL CENTER- Ticari Renovasyon ve Yeniden Geliştirme

BURGU KULE -Yeni Otel İnşaatı ve Tasarımı

ADAM KULE- Ticari Gökdelen Yapı

ADAM KULE- Ticari Gökdelen Geliştirme

DAP VADİSİ – Ofis Geliştirme

DAP VADİSİ – Kamu Hizmeti Geliştirme

BUMERANG- Ofis Tasarımı

VAZO KULE -Ticari Yüksek Katlı Yapı

İSTMARİNA- Karma Proje Kullanım Geliştirme

İSTMARİNA-Gayrimenkul Pazarlama

İSTMARİNA-Eğlence Odaklı Yapı

İSTMARİNA-Ticari Yüksek Katlı Yapı

İSTMARİNA-Ticari Yüksek Katlı Yapı

Benzer Haber  Karmod'dan Yeni Fabrika Yatırımı

Yorum Yazın